Главная

chrome-capture-2023-2-16Шевченківські дні у гуртожитку ДПТНЗ "ДРЦПТО".

Організатори конкурсу знавців життя і творчості Великого Кобзаря - бібліотекарі Алла МІК та Людмила ВОЙТІКОВА.

 
Shtvchenko 202309.03.2023 У ДПТНЗ "ДРЦПТО" розпочався Шевченківський тиждень.
«Шевченко - голос душі українського народу». В перший день тижня викладачі української мови та літератури провели урок - лекцію на тему "Мистецька спадщина великого Кобзаря" та разом зі здобувачами освіти створювали кластери "Крилаті вислови ШЕВЧЕНКА" та постер портретної галереї письменника.
ПРОГРАМА Шевченківського тижня в ДПТНЗ ДРЦПТО «ШЕВЧЕНКО - ГОЛОС ДУШІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»:
 

8.03
Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем!
Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Даруйте усмішки, радійте та отримуйте задоволення від життя! Щастя вам, успіхів завжди і в усьому!

 

koncert VPOТворчий колектив ДПТНЗ "ДРЦПТО" разом з вокальним ансамблем "Червоні маки" та за підтримки голови постійної комісії Дніпровської міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Наталії ДЕМИДОВОЇ і директора комунального закладу КСК "Шинник" - Марини ВІННІКОВОЇ влаштували весняну розважальну програму "На зустріч Перемозі України" для осіб ВПО та членів їх родин, що проживають у гуртожитках закладу освіти.

Віримо в ЗСУ, наближаємо Перемогу разом!

 

366ДПТНЗ "ДРЦПТО". Сьогодні закінчується рік, як росія почала повномасштабне вторгнення на територію України. Цей рік був тяжким і разом з тим показав, на що ми здатні, як вміємо триматися, виживати і допомагати попри суцільну темряву, пронизливий холод, нестепний біль втрат, значне здорожчання життя, психологічне виснаження тощо.


 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА