Главная
Декада зварювальників.

SDC1047512.11.2013 у  Дніпропетровському  регіональному  центрі  професійно-технічної освіти професією  «Електрогазозварник» було  урочисто  відкрито декади робітничих професій за галузевим спрямуванням, які у цьому навчальному році проходять під гаслом «Робітнича професія – вектор галузевого розвитку України».

Упродовж декади (12.11.2013  -   22.11.2013 ), у Центрі  пройшли   конкурси рефератів та кросвордів, олімпіади, конкурси  з фахової майстерності, позакласний захід «Твори, вигадуй та дерзай»,  в  якому прийняли  участь майбутні  фахівці  зварювальної  справи.
Свято зварювальників  продовжили спортивні змагання між групами .
За підсумками декади «Електрогазозварник»  кращі учні, які показали своє вміння і майстерність у зварювальній справі, були нагороджені грамотами та подяками.
 

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ «ФОРМУЛА УСПІХУ»

IMG 800307 листопада 2013 у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти в рамках програми голови облдержадміністрації Д. В. Колеснікова «Міцне здоров’я – успішне життя» з успіхом пройшла інтерактивна лекція «Формула успіху», яку проводив Голова Міжнародної організації BOO «Street Workout Ukraine».
Учням у досить доступній формі, використовуючи тематичні відеомодулі, була надана інформація про методи досягнення успіху через дотримання простих правил здорового способу життя. (Присутні учні І і ІІ курсів 3– х корпусів ДРЦПТО 387 осіб)
 

Обласна методична секція викладачів української мови.

DSC08718 24 жовтня 2013 р. на базі нашого навчального закладу відбулася обласна методична секція викладачів української мови та літератури, художньої культури.

Засідання вела методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області Подчезерцева Людмила Іванівна. Вона провела навчально-практичних семінар за темою: «Формування комунікативної і літературної компетенцій на базі знань, умінь і навичок, світоглядних переконань за державним стандартом загальної середньої освіти»,  а  також ознайомила присутніх з правилами предметних олімпіад і конкурсів.
З метою обміну досвідом, гості зі всієї Дніпропетровської області відвідали відкритий урок з української літератури на тему: «Актуальні проблеми сучасності в п’єсі Миколи Куліша «Мина Мазайло». Урок провела викладач Центру Троцко Наталія Яківна.
Відкритий урок української літератури, досвід роботи з розвитку творчих здібностей учнів різними засобами мистецтва, презентація авторських електронних посібників переможців обласної виставки – 2013 отримали одностайне схвалення колег і готовність використовувати кращі досягнення в своїй практичній діяльності.
 
Другие статьи...