Главная

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ «ФОРМУЛА УСПІХУ»

IMG 800307 листопада 2013 у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти в рамках програми голови облдержадміністрації Д. В. Колеснікова «Міцне здоров’я – успішне життя» з успіхом пройшла інтерактивна лекція «Формула успіху», яку проводив Голова Міжнародної організації BOO «Street Workout Ukraine».
Учням у досить доступній формі, використовуючи тематичні відеомодулі, була надана інформація про методи досягнення успіху через дотримання простих правил здорового способу життя. (Присутні учні І і ІІ курсів 3– х корпусів ДРЦПТО 387 осіб)
 

Обласна методична секція викладачів української мови.

DSC08718 24 жовтня 2013 р. на базі нашого навчального закладу відбулася обласна методична секція викладачів української мови та літератури, художньої культури.

Засідання вела методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області Подчезерцева Людмила Іванівна. Вона провела навчально-практичних семінар за темою: «Формування комунікативної і літературної компетенцій на базі знань, умінь і навичок, світоглядних переконань за державним стандартом загальної середньої освіти»,  а  також ознайомила присутніх з правилами предметних олімпіад і конкурсів.
З метою обміну досвідом, гості зі всієї Дніпропетровської області відвідали відкритий урок з української літератури на тему: «Актуальні проблеми сучасності в п’єсі Миколи Куліша «Мина Мазайло». Урок провела викладач Центру Троцко Наталія Яківна.
Відкритий урок української літератури, досвід роботи з розвитку творчих здібностей учнів різними засобами мистецтва, презентація авторських електронних посібників переможців обласної виставки – 2013 отримали одностайне схвалення колег і готовність використовувати кращі досягнення в своїй практичній діяльності.
 

Відзначення 70-річчя визволення м. Дніпропетрська від німецько-фашистських загарбників.                

DSC00961170 – річницю визволення м. Дніпропетровськ від німецько – фашистських загарбників учні і працівники центру відзначили участю у міських урочистостях біля монументу Слави та на площі ім. Леніна  25.10, а також провели урок мужності на меморіальному цвинтарі у парку ім. 40 – річчя визволення м. Дніпропетровська з покладанням квітів загиблим воїнам і вшанування їх світлої пам’яті хвилиною мовчання., та тематичний урок пам’яті з використанням мультимедії у актових залах Центру, прийняли активну участь у міському заході «Реконструкція форсування р. Дніпро» за участю Президента України В. Ф. Януковича. Також 29.10.2013 р. учні Центру відвідали Дніпропетровський музей «Парк ракет».  

 
Другие статьи...