Главная

 

Спортивно-художній фестиваль
«Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!»

IMG 5237Давня традиція існує в Дніпропетровському навчально-виробничому центрі №2, керівником якого є директор В.М. Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, кошовий отаман, Адмірал козацтва Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України, - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.
Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах сьогоденнішнього ідеологічного вакууму, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.
Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. На сьогоднішньому святі передбачено посвящення першокурсників в джури…..
Так, джури юнаки та дівчата ДНВЦ №2 опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи і тощо. 
 

Школа викладача.

IMG 0354На базі нашого Центру працює  обласна Школа викладача - початківця суспільних дисциплін. Керівник Школи – Швидка О.М. 
 08.10.2013р. відбулося перше заняття слухачів школи в новому навчальному році присвячене педагогічній спадщині В.Сухомлинського – великого українського педагога - гуманіста з нагоди  95 – річчя з дня народження. Присутнім показали документальний фільм «Учитель»;  ознайомили з програмою занять на рік; провели практичні вправи; надали  пакет методичних матеріалів з питань організації робочого місця викладача – початківця та методичних вимог до проведення сучасного уроку. Всі отримали індивідуальні завдання до наступного заняття.
 

Початок нового навчального року у системі позакласної роботи.

IMG 523701 жовтня 2013 року у Центрі відзначали початок нового навчального року у системі позакласної роботи. На святковому заході була представлена робота гуртків, організованих у позаурочний час: це і предметні гуртки і спортивні секції, і гуртки технічної творчості та художньої самодіяльності. Свято проходило з використанням майстер – класів та мультимедіі. Почесними гостями були представники відділів молоді, сім’ї та спорту Бабушкінського та Красногвардійського виконкомів, а також спеціалісти служб у справах дітей, сім’ї та молоді Бабушкінського та Красногвардійського р – нів, інспекторами кримінальної міліції Бабушкінського та Красногвардійського р – нів.   Фото 1  Фото 2  Фото 3        

 
Другие статьи...