Главная

Школа викладача.

IMG 0354На базі нашого Центру працює  обласна Школа викладача - початківця суспільних дисциплін. Керівник Школи – Швидка О.М. 
 08.10.2013р. відбулося перше заняття слухачів школи в новому навчальному році присвячене педагогічній спадщині В.Сухомлинського – великого українського педагога - гуманіста з нагоди  95 – річчя з дня народження. Присутнім показали документальний фільм «Учитель»;  ознайомили з програмою занять на рік; провели практичні вправи; надали  пакет методичних матеріалів з питань організації робочого місця викладача – початківця та методичних вимог до проведення сучасного уроку. Всі отримали індивідуальні завдання до наступного заняття.
 

Початок нового навчального року у системі позакласної роботи.

IMG 523701 жовтня 2013 року у Центрі відзначали початок нового навчального року у системі позакласної роботи. На святковому заході була представлена робота гуртків, організованих у позаурочний час: це і предметні гуртки і спортивні секції, і гуртки технічної творчості та художньої самодіяльності. Свято проходило з використанням майстер – класів та мультимедіі. Почесними гостями були представники відділів молоді, сім’ї та спорту Бабушкінського та Красногвардійського виконкомів, а також спеціалісти служб у справах дітей, сім’ї та молоді Бабушкінського та Красногвардійського р – нів, інспекторами кримінальної міліції Бабушкінського та Красногвардійського р – нів.   Фото 1  Фото 2  Фото 3        

 
Про проведені заходи   до  68 - ї  річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років

Изображение 016О8.05.2013 відповідно до рекомендацій НМЦ ПТО м. Дніпропетровська викладачами історії та права Сітченком Ю. В. та Швидкою О. М. у Центрі відбувся єдиний урок мужності «Пам’ятає світ врятований», у якому взяти участь 307 учнів та пед. працівників. Урок проведено у формі кінопорожі .
Усвідомлюючи події Великої вітчизняної війни та ратних подвигів визволителів, присутні переглянули виставку малюнків, яку виконали Т, І. Дрімко (викладач спец.дисциплін) і майстер в/н Ластовкіна А. Б. за допомогою творчих учнів – майбутніх фахівців монтажників декорацій та художньо – оформлюваних робіт під назвою «Дорогами війни та Перемоги».
 
Другие статьи...