Главная

IMG 4975

"Місто професій" 


       18 червня у сквері біля ОДА м.Дніпро було розгорнуто імпровізоване містечко – «Місто професій», де проходили майстер-¬класи з робітничих професій для дітей.
Від нашого учбового закладу було представлені наступні професії і майстер-класи: монтажник сантехнічного обладнання, кухар-кондитер, опряджувальник-будівельний, маляр-штукатур.
Кілька сотень дітей взяли участь в цьому інтерактивному профорієнтаційному заході.
         Діти змогли не тільки побачити, як виконуються ті чі інші роботи, а й самі взяти участь у виконанні професійних робіт. При вході кожна дитина (віком від 2 до 17 років) отримувала паспорт та карту представлених професій, “влаштувалась на роботу” ким забажала. Після короткого майстер-класу сумлінні “працівники” отримували “заробітну плату”, яку змогли витратити в крамниці солодощів та подарунків.


           Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти запрошує всіх бажаючих юнаків і дівчат до навчання, а своїх маленьків працівників ми будемо чекати!фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5

 

Творчий виступ вокального ансамблю «Джерело»

IMG 0986

Дніпропетровський  регіональний центр професійно – технічної  освіти винаходить нові форми профорієнтаційної роботи. Так, 18.06.2016 року біля ТРЦ «ТЕРРА»  (12 квартал)  учнівський вокальний  колектив «Джерело» розповів про професії, яким навчають у навчальному закладі, та під бурхливі оплески  відвідувачів торгівельно – розважального центру співали патріотичних пісень про єдину Україну. Ніхто з відвідувачів торгівельно – розважального центру навіть, повірити не міг, що так професійно вміють співати звичайні учні - майбутні  будівельники, кухарі, електрогазозварники,  вентиляційники, оператори комп’ютерного набору, контролери – касири,  автослюсарі та інш.
 

Вітаємо колектив художньої самодіяльності учнів

Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти,

які успішно виступили у заключному гала-концерті фестивалю

учнівської творчості «Профтехосвітній дивограй 2016!»

з перемогою та зайнятим І місцем!

1Так тримати і не здаватись!!!

 Наступних Вам успіхів, творчих злетів і перемог!

 

Дякуємо керівництву центру і особисто директору

Віктору Марковичу Кривозубу за створення належних,

комфортних і якісних умов для розкриття талантів в учнівської

молоді та покращення організації національно-патріотичного

виховання у навчальному закладі.

 

 Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4

 
Другие статьи...