Главная

63-спартакіада з гирьового спорту

30 жовтня 2018 року на базі ДПЗЛ м. Дніпра, відбулись змагання 63-спартакіади з гирьового спорту. Учні ДРЦПТО прийняли активну участь. Виступали в таких видах змагань 16кг-поштовх та ривок, 24кг-поштовх та ривок. Велика вдячність нашим учням які захищали честь нашого Центру: Демуш Артем, Мануйленко Андрій, Лебеденець Андрій, Скрипник Станислав, Новицький Ігор.    

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4

 

Звіт про роботу методичної комісії з професій «Громадського харчування»

Makarova MK

         30 жовтня 2018 року відбулося засідання методичної комісії з професій «Громадського харчування». Атмосфера в якій працювала методична комісія була творча і продуктивна. До плану роботи були внесені наступні питання:

  1.З метою підвищення якості мотивації до професійної діяльності, підняття престижу суспільно-значимих фахівців та набуття адекватного практичного досвіду запропоновано провести тиждень з професій «Громадського харчування» під гаслом: «В професії - твоє майбутнє», голова МК Макарова Т.М. внесла пропозиції щодо проведення таких заходів: конкурс-виставка газет та оформлення банерів за тематикою «Моя професія-моя гордість; конкурс кросвордів «Що ти знаєш про професію «Кухар. Кондитер?», літературна гостинна - «Моя професія найкраща» - вірші присвячені професії «Кухар». Майстри виробничого навчання Пронь І.В. та Громова К.В. запропонували провести майстер-клас з карвінгу- мистецтво художнього різьблення по овочах і фруктах.

 

Cemenova

20 вересня 2018 року відбулася Всеукраїнська ювілейна науково-практична інтернет-конференція «Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського», в якій взяли участь провідні викладачі ДПТНЗ «ДРЦ ПТО» Агеєва Т.В. і Семенова Н.І. На конференцію викладачі презентували свої статті на тему «ВПЛИВ ПЕДАГОГІЧНИХ ДУМОК В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО НА РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ОСВІТИ В ДПТНЗ «ДРЦ ПТО». За участь у конференції викладачі отримали сертифікати від НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ УНИВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІНОЇ ОСВІТИ.

 
Другие статьи...