Главная

P70908-123154-01День фізичної культури і спорту.

            08.09.2017 у Центрі відзначали День фізичної культури та спорту. Свято відкрив директор Віктор Маркович Кривозуб, який наголосив на необхідності розвитку фізичної культури тіла і духу підростаючого покоління.  Музичне оформлення свята організували представники учнівського самоврядування Центру -  вокалісти ансамблю «Джерело». На спортивному майданчику ДРЦПТО відбулися спортивні змагання між збірними командами навчальних корпусів.  Переможці отримали дипломи, грамоти. Справжній дарунок всім присутнім приготували учні з професії «Кухар. Кондитер», пригостивши козацькою стравою «Куліш», яку коштували прямо на траві на спорт.майданчику. Діти приємно вражені, задоволені та чекають на наступне свято!  


фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9, фото 10 

Свято «День Знань»image-0-02-04-b3ec7ca1de320fd38cf72c9817940246d7f72659cd9e237ba10929c6d2bce9b3-V

  1-го вересня 2017 року  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. На святі були присутні гості:

- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,

- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,

- Управляюча відділенням № 120 ПриватБанку Колосова Олена Анатоліївна.

- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Шевченківського р-ну і Чечеловського  районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,

- начальники секторів молодіжної превенції національної поліції м. Дніпропетровська Шевченківського та Чечеловського  р-нів – Клескор Яна Олександрівна, Капотя Кирило Дмитрович,

 

Дорогі наші майбутні студенти, шановні батьки!

     Вибір майбутньої спеціальності та навчального закладу, де Ви будете її отримувати, - дуже відповідальний крок, який повинен стати визначальним у вашій подальшій долі. Якісна освіта, престижна професія дозволяють бути впевненими в завтрашньому дні, забезпечити успішну кар'єру, гідну зарплату, високий соціальний статус, авторитет у суспільстві.

     Наш Центр має багаторічною історією, міцний методичний фундамент і славні традиції.

ДПТНЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" - це велика і дружна сім'я - більше тисячі талановитих учнів з усіх куточків України, понад 100 викладачів. Частиною цієї сім'ї можете стати і Ви!

     Наш Центр надає своїм учням все можливе для повноцінного особистісного розвитку і професійного росту. Ви зможете займатися дослідницькою роботою під керівництвом провідних викладачів, проявити себе у спорті та творчості. Викладачі та співробітники зроблять все, щоб період навчання запам'ятався Вам не тільки складнощами, пов'язаними з оволодінням професією, а й залишив у пам'яті яскраві враження про студентські роки, як найцікавішу пору в житті.

     Вибираючи ДПТНЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ", Ви робите правильний крок в майбутнє!


НАШІ АДРЕСИ:

Корпус №1:2

49057 м.Дніпро, просп. Б.Хмельницького, 229 (колишня вул. Героїв Сталінграду)

Корпус №2
49053 м.Дніпро, вул. Краснопільська, 8-б

Корпус №3
49000 м.Дніпро, вул. Шинна, 10-а

приймальна комісія: (056) 766-29-49 
приймальна директора: (056) 776-29-58
тел./факс (056) 794-22-14

e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
https://www.instagram.com/drcpto/

 
Другие статьи...