Главная

Акція15 10_2019

"Для тебе, мій захисник"

     15.10.2019 року Молодіжним центром "OSVITORIUM" за підтримки Дніпровської обласної ради, було проведено акцію "Для тебе, мій захисник", у якій вже традиційно взяв участь наш навчальний заклад ДПТНЗ "Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти". Представники колективу здобувачів освіти, "джури", передали вітальні листівки та подарунки воїнам ООС, що боронять нашу незалежність, свободу та мир.

    Метою даного заходу було національно-патріотичне виховання сучасної молоді, здобувачів освіти усіх закладів Дніпропетровської області, а цьому сприяли бесіди з ветеранами та екскурсія до музею воїнів АТО.

 

Еколого-біологічний квест13 10_2019

13 жовтня 2019 року наш Центр прийняв участь в еколого-біологічному квесті, який проводили Дніпропетровське відділення Малої академії наук спільно з факультетом біології, екології та медицини Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Учні нашого Центру зайняли ІІІ місце серед учасників цього заходу.

Вітаємо переможців та керівника нашої команди Стріленко Наталію Миколаївну!!!

 фото2

 

10 10_2019Засідання секції викладачів природничих дисциплін

    10.10.2019 року НМЦ ПТО провів засідання секції викладачів природничих дисциплін в приміщенні навчально-наукового комплексу «Акваріум» ДНУ ім.О.Гончара.
    На секції обговорювалось питання зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Педагогічні працівники ДВПУБ та ПЦППРК поділилися досвідом своєї роботи щодо формування соціальних та інформаційних компетентностей педагогічних працівників. Старший викладач кафедри природничо-математичної освіти ДАНО провела тренінг з теми «Інтеграція як основа розвитку компетентності сучасного педагога».
     Наша колега також прийняла участь у цьому заході:
- Шишканова Ганна Миколаївна – викладач хімії, голова методичної комісії природничих наук.
Дякуємо методисту Сіренко Ніні Іванівні за цікавий та змістовний захід!
 
Другие статьи...