Главная

З Днем працівника освіти!

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати Вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми їх наставники і для деяких, навіть друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя і повірити в себе. Від щирого серця бажаємо Вам стояти до кінця в цій боротьбі, не втрачати терпіння і кожен день з новими силами йти у бій. З Днем працівника освіти!

У цей урочистий день учні ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійної освіти» влаштували для нас справжній відпочинок, подарувавши зі сцени свої слова вдячності у піснях, гумористичних сценках та піднесеному настрої спеціальних гостей свята вокального ансамблю «Водограй».

           Отже, шановні вчителі, нас люблять, цінують і пам’ятають учні упродовж всього життя, звертаючись за порадами та щирими словами вдячності через багато років після закінчення навчального закладу.

фото 1, фото 2

 

Позакласна робота

        З року в рік ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» підтримує добру традицію зустрічати новий навчальний рік у системі позакласної роботи, як велике свято всієї нашої родини.
        Кожна дитина, кожна людина від народження вже талановита. При народженні Господь, роздаючи таланти, нікого з нас не обділив. А учні нашого Центру дійсно талановиті на упродовж 17-ти років в обласному фестивалі учнівської творчості «Дивограй профтехосвіти» ми займали І-ше місце. Як кожний ювелір оздоблює коштовний діамант, щоб він засяяв чарівним блиском, так і людина повинна натхненно працювати, щоб розкрити свої таланти і подарувати їх людям, тож зараз ми хочемо познайомити Вас з людьми, справжніми майстрами своєї справи, які вміють розпізнавати таланти і допоможуть розкрити їх в собі.

 

2

 
Другие статьи...