Главная

223022337 933606_7784956337174320171

 

Ми завжди з Україною в сердці!

ukrprozaprapora

prapor1

ДПТНЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" відзначає день прапору України разом з Гриневич Л.М. - міністром освіти України,

департаментом освіти і науки облдержадміністрації, 

облдержадміністрацією м.Дніпро,

громадськими організаціями та мешканцями міста Дніпро.

 фото1фото2фото3фото4фото5

Щиро й сердечно вітаємо вас з Днем Державного Прапора України

        Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.   Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.
    Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. 
     Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

      Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.

        Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

        Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Прапора України!

 

db2017

 
Другие статьи...