Главная

DSC09995

Урок – память,  

присвячений 145 річниці від Дня народження Лесі Українки

 

 25 лютого 2016 року в Дніпропетровському регіональному центрі професійно-технічної освіти проведено урок – память,  присвячений 145 річниці від Дня народження Лесі Українки.

Тема уроку: «Леся Українка – душа українського народу».Епіграф уроку:  "Ні! Я жива! 

                          Я буду вічно жити!

                                   Я в серці маю те, що не вмирає."

Учні готували творчі звіти у формі презентацій, декламували вірші Лесі Українки, дивилися документальний фільм про життя відомої поетеси.  

DSC00049    DSC09996  

      DSC09997   DSC00047

 

 

 
Участь у VII Міжнародному форумі
«Інноватика в сучасній освіті – 2015»

20-22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий  Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2015» та Друга Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».  Проект організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ».
Профтехосвіту Дніпропетровщини представили 8 ПТНЗ області та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.
         Дніпропетровський  регіональний  центр  професійно-технічної освіти направив для участі у конкурсі з номінацій наступні роботи:
1.         Проект: «Кожен має право на щасливе життя (принципи надання психологічної допомоги переселенцям із зони АТО)».
Автор проекту: Ожеховська Ірина Василівна – практичний психолог.
2.         Проект: «Педагогічна майстерність – вияв високого рівня педагогічної діяльності »
Автор проекту: Агеєва Тамара Василівна – викладач вищої категорії , старший викладач.
3.         Навчально-методичний  посібник  з предмету Українська література  з теми « Розвиток постмодернізму в українській культурі »
Автор : Семенова Надія Іванівна – викладач української мови і літератури вищої категоріїв       
4.         Методична розробка дидактичного матеріалу з предмету «Людина і світ» за темою «Стереотипи та упередження»
Автор: Ситченко Юрій Васильович, викладач
5.         Тема проекту: «Особливості виховання та навчання девіантних підлітків»
Автор проекту: Музика Олена Володимирівна – викладач професійно – теоретичного навчання хлібопекарського виробництва, спеціаліст.
6.         Навчально-методичний електронний засіб з предмету Фізика з теми «Атом і атомне ядро» (для учнів 11 класу) з використанням можливостей ІТ»
Автори розробки: Кіслухіна Ганна Олександрівна, Костащук Марія Василівна, викладачі  інформатики та інформаційних технологій 
7.         Проект:«Професійне становлення майбутнього кваліфікованого робітника в умовах соціального партнерства»
Автор проекту: Климович Ірина Миколаївна – викладач «спеціаліст вищої категорії», старший викладач
8.         Методична роботи : «Ознайомлення з правилами влаштування риштувань, помостів»
Автор роботи: Полупан Вікторія Володимирівна, старший майстер
За підсумками участі у виставці Дніпропетровський регіональний центр ПТО  отримав Лауреата І ступеню, Золоту медаль
 
Осінній ярмарок
IMG 028914 жовтня 2015 року учні ДРЦПТО приймали участь в осінньому ярмарку, організованому вчителями та учнями СЗШ №119. Захід був присвячений Покрові Божої матері, українському козацтву та Дню захисника України.
На святі були присутні ветерани Другої світової війни, бійці батальйонів «Дніпро», «Айдар», «Січеслав», які демонстрували учням бойову техніку та привітали всіх присутніх зі святами, а ветеранам вручили пам’ятні медалі.
Учні 1-10 класів наповнили ярмарок виробами з тіста, різноманітними оберегами, які виготовили самі та за допомогою батьків. Всі ці вироби продавалися, а виручені коштиIMG 0281 передані на потреби військових шпиталів.
Та справжньою прикрасою свята були виступи козацького ансамблю ДРЦ ПТО «Будьмо» та козацького театру. Свято відкрив ансамбль «Будьмо» піснею «Тобі, Україно!» Блискуче виконання пісні зірвало шалені оплески глядачів, а під час виконання «Козацької похідної» оплески не змовкли на протязі всієї пісні.
Козацький театр показав справжні дива: це і битва на шаблях, і трюки з батогами, і козацький танок. Юні козаки з ДРЦПТО та суш №119 із задоволенням прийняли участь у трюках, на які їх запросили.
Свято було добре сплановано, видовищне, гарне, а головне – дуже корисне, бо виховувало патріотизм, любов до Батьківщини, до традицій українського народу, віру в те, що «не вмерла в Україні ні слава, ні воля». Слава Україні!
 
Другие статьи...