Главная
Поселення до гуртожитку
IMG 001630 – З1 серпня у організовано поселення  учнів  до гуртожитків Центру.
Гуртожиток – це насправді велика, всеперемагаюча, спільна родина! Тож, з самого початку дуже важливо націлити нових мешканців на спільне вирішення  питань, як побутових, так і особистих, пристосувати до колективного порозуміння, підтримки та допомоги один одному. Так,  колектив працівників гуртожитків Центру  професійно здійснив перші кроки у становленні  особистості у соціумі.
Важливо зазначити, що директор Центру Віктор Маркович Кривозуб особисто перевірив готовність кожного приміщення гуртожитків та процес поселення майбутніх будівників Європейської держави.
 Певну допомогу здійснили  Лідери учнівського самоврядування, активно прийнявши участь у проведенні екскурсу у побутові справи,  правила проживання та IMG 0017впорядкованого режиму проведення вільного часу мешканців гуртожитків.
         Аби не стати чужим серед своїх, необхідно:
  • -          УВАГА,
  • -          СПІЛКУВАННЯ,
  • -          ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ,
  • -          ІНІЦІАТИВА,
  • -          ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ,
  • -          ВПЕВНЕНІСТЬ,
  • -          ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!
  • Це і є ключові складові успіху особистості, яка починає свій дорослий життєвий шлях…                                    
 

Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
На виставці були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.  
У межах виставки відбулося нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями.
Дніпропетровський  навчально-виробничий  центр  став  переможцем  у  номінації: «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі»  і  отримав  срібну  медаль.
У  конкурсу  з  тематичних  номінацій  представили  свої  роботи Кривозуб Віктор Маркович, Ягодка Олена Григорівна, Ткаченко Лідія Миколаївна, Солонець Надія Віталіївна,  Балуда Олена Володимирівна  Тишков Сергій Анатолійович, Мороз Вікторія Анатоліївна , Гусак Лариса Анатоліївна, Ожеховська Ірина Василівна, Агєєва Тамара Василівна, Шишканова Ганна Миколаївна, Дрімко Тетяна Іванівна,  Скляренко Тетяна Володимирівна,  Єфременко Дмитро Валерійович, Швидка Олена Миколаївна, Семенова Надія Іванівна.
Вітаємо  Вас  з  перемогою та  бажаємо  успіхів  у  майбутніх  конкурсах!
 
Зустріч з представниками кримінальної служби
та державної служби України з надзвичайних ситуацій

IMG 9517Відповідно до спільно складеного плану роботи Центру з кримінальною міліцією, кримінальною виконавчою службою, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бабушкінського р – ну  19.02.2015 року о 14.00 відбувся різноплановий профілактичний захід з використанням відео модулів на теми: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та попередження вчинення правопорушень неповнолітніми», «Профілактика злочинів різної важкості», «Заради життя без алкоголю і наркотиків».

Окремо на захід були запрошені працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які в доступній формі роз’яснили учням та працівникам Центру необхідні дії при:
-          аваріях з вибухами і пожежами,
-          у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів,
-    потраплянні під стрілянину,
-          оповіщенні населення про загрозу, або виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Другие статьи...