Главная

Изображение 002

ІНФОРМАЦІЯ
ЩОДО НЕБЕЗПЕЧНОЇ ХВОРОБИ «ГРИП»
 
З настанням холодної пори року різко зростає кільксть гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ). Збудниками цих захіорювань є близько 200 різних вірусів, у тому числі віруси грипу.
В епідемічний сезон можуть захворіти 70-85% населення, близько половини з них – діти.
Грип (Grippus, Influenza) – це вірусна інфекція, з тяжким перебігом, нерідко закінчується ускладненням і навіть летально.
Як передається гри?
Джерело інфекції – хвора людина. Найпоширеніший шлях передачі грипу – повітряно-капельний, під час кашлю, чхання, коли у повітрі утворюється аерозоль з високим вмістом збудника. Також можлива передача інфекції через предмети домашнього вжитку, посуд, іграшки, білизну, забруднені руки.
Хто у небезпеці?
 

Святкування Дня писемності

Изображение 006Вже стало доброю традицією святкувати День писемності та рідної мови в Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти на високому урочистому рівні. За підтримки Віктора Марковича Кривозуба – директора Центру це свято стало  святом всією нашої дружньої родини – учнівського та педагогічного колективу. Учні, викладачі, майстри виробничого навчання, адміністрація в цей день одягаються святково, готують стіннівки до свята, гуртківці, вдягнені в українське вбрання  читають вірші про рідну мову, готують інформаційні вісники про Нестора Літописця, який започаткував писемність та інформацію про П.Яцика – мецената конкурсу знавців української мови. Цією урочистістю ми відкриваємо конкурс, до якого залучаються якомога більше учнів, які досконало володіють рідною мовою, шанують українське слово та є патріотами своєї Батьківщини.  Кращі роботи надсилаються для участі в Обласному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика. Отже, побажаємо всім учасникам  творчих успіхів і натхнення! 
 
Новое изображение2У суботу, 16 листопада 2013, у Дніпропетровську відкрили пам'ятник Герою Радянського Союзу Михайлу Панікахі. Учні Дніпропетровського регіонального  центру  професійно – технічної освіти були присутні на цьому заході. В урочистому відкритті пам'ятника брали участь Голова Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни, віце-прем'єр Олександр Вілкул, народний  депутати від партії регіонів Іван Ступак, ветерани, курсанти військового ліцею та мешканці міста. Герой Радянського Союзу Михайло Панікаха  загинув в Сталінграді при підриві німецького танка. Олександр Вілкул під час урочистої церемонії сказав : "Сьогодні ми відкриваємо пам'ятник нашому земляку Михайлу Панікахі, котрий віддав життя за Велику Перемогу над фашистськими загарбниками. Студенти дізналися про подвиг, що його вчинив Михайло Панікаха -