Главная

1 2005Oбласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» 

  20 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України відбулася обласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» за підсумками конкурсу до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

 

ОБИРАЙ КРАЩЕ МАЙБУТНЄ!!!proforient baner

    Навчання у професійно-технічному навчальному закладі на сьогоднішній день не менш популярно, ніж навчання в університеті.
    Чому так відбувається?
    Справа в тому, що далеко не кожна людина мріє працювати бухгалтером, адвокатом, економістом і т.д. Багатьом до душі професія зварника, маляра або кухаря тому дипломи нашого Центру користуються попитом. Крім того, навчання в професійно-технічному училищі та отримання диплома - відбувається на бюджетній основі, а за навчання у вищому навчальному закладі – найчастіше доводиться платити чималі гроші.
    У наш час переваги документа про професійно-технічну освіту очевидні:

• Диплом професійно-технічного училища надає куди більше шансів потрапити на високооплачувану посаду, ніж, наприклад, диплом бухгалтера або юриста.

 

GenKod16. 05.2019 у ДПТНЗ «ДРЦ ПТО» в першому корпусі учні першого курсу підготували тематичний урок «Вишиванка в моєму житті». Святковий урок розпочався з пісні про вишиванку, далі учні переглянули відеоматеріали «Історія створення вишиванки» та учениця Марченко Д. декламувала вірші про вишиванку.

GenKod2