Главная

 «STEM на Дніпрі – заради майбутнього країни»

25 листопада Дніпровською академією неперервної освіти та НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в рамках інноваційного освітнього проекту «STEM на Дніпрі – заради майбутнього країни» був проведений курс-тренінг «Супровід та розвиток обдарованих дітей під час гурткової роботи».

 

2311

«Голодомор - 33»

23 листопада 2019 спільнота здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитках ДПТНЗ «ДРЦПТО» разом із бібліотекарем Л.В. Войтиковою, вшанували пам’ять померлих внаслідок Голодомору 1932-1933 років, організувавши круглий стіл, присвячений обговоренню книги «Голодомор - 33» про трагічні події історії українського народу. Запаливши свічку, молодь приєдналася до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка стала даниною тим, хто навічно відійшов від нас у 1933 році.

 

День Гідності та Свободи

Gidnist

21 листопада, у День Гідності та Свободи, педагогічні працівники та колектив здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО» вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди у закладі проводяться тематичні заходи патріотичного і виховного змісту. Щороку ми відвідуємо Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» де влучно, чітко і не без щему у серці екскурсоводи музею ознайомлюють із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення.

 
Другие статьи...