Главная

08 10_19
08.10.2019 року
НМЦ ПТО провів засідання секції викладачів та майстрів виробничого навчання професії «Оператор комп’ютерного набору, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, секретар керівника».

На засіданні обговорювалися питання актуального програмного забезпечення навчання професії та можливостей сайту на допомогу педагогу.

 

Машпром. Літекс. Енергопром

mashprom


25-27 вересня 2019 року пройшла Міжнародна виставка промислового обладнання, металообробки, ливарства та енергетики «Машпром. Літекс. Енергопром».

Виставка була знову представлена як універсальний проект, який об'єднує на своєму майданчику ключових гравців промислового ринку не лише України, але і ближнього зарубіжжя. 

1412976525Big

Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!
Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров'я та міцних сил.
Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до дітей буде без меж. Нехай Ваші вихованці будуть слухняними та спроможними на великі перемоги. Нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією!

05102019