Главная

Декада за професією «Електрогазозварник»

11.12.2018 в нашому Центрі пройшло урочисте відкриття декади за професією «Електрогазозварник», яка буде проходити з 11 грудня по 20 грудня 2018 року.
Заходи, які заплановані на декаду, будуть проводити викладачі та майстри виробничого навчання:
- Солонець Н.В.
- Простова Л.А.
- Дишко В.І.
- Стефанський С.Г.
- Моісеєв О.Ф.
- Цуканова Є.Г.

 

12.12.2018 адміністрація ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" прийняла активну участь в бублічних обговореннях актуальних проблем роботи з неповнолітніми особами в діяльності підрозділів превентивної діяльності в рамках Всеукраїнського круглого столу, який проходив на базі Дніпропетровського державного універсітету внутрішніх справ. В межах роботи круглого столу розглядалися наступні напрямки:
– проблеми законодавчого та нормативно-правового забезпечення роботи з неповнолітніми в діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України;

 

Майстер-клас з приготування тіста та виробів з нього

11 грудня 2018 майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти Кравець О.В. з учнями випускної групи 6 Кравець Яною, Педенко Вікторію і Купрій Світланою, за ініціативою ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» провели майстер-клас з приготування тіста та виробів з нього (ліплення вареників різної форми) для учнів 7 класу середньої школи №34 Чечеловського району. По закінченню заходу всі вареники були зварені та з задоволенням посмаковані. Всі учасники отримали задоволення та приємні емоції.

фото1

 
Другие статьи...