Главная

Межрегіональний етно фестиваль обрядів и оберегів «Pasika Sirka»

       На Дніпропетровщині вперше відбувся Міжрегіональний етно фестиваль обрядів и оберегів «Pasika Sirka». І ми – педагогічний та учнівський колективи на чолі з директором ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Віктором Марковичем Кривозубом прийняли активну участь у заході, що проходив у Томаківському районі, в місцях розташування історичних пам’яток України, Запорозьких Січей. Програма фестивалю максимально занурила нас в атмосферу часів славетного Отамана Івана Сірка. Відвідали майстер-класи з виготовлення оберегів від народних умільців та від школи гри на этно-барабанах. Спостерігали за обрядовими діями, козацьким коло, інтерактивами «Козацькі розваги», стали учасниками конкурсів «Супер-козак», бою «лава на лаву» для дорослих і «штовхач» для дітей.

 

I LOVE DNIPRO

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" на чолі з директором Віктором Марковичем Кривозубом, прийняли активну участь у карнавальній ході "I LOVE DNIPRO!", присвяченій Дню Міста Дніпро. І, разом з патріотичною спільнотою рідного міста, встановили 10-тисячний рекорд за кількістю учасників, зареєстрований представниками Книги рекордів України!!!

ДНІПРО - ЦЕ УКРАЇНА!
ДНІПРО - ЛЮБОВ МОЯ!
ДНІПРО - НАЙКРАЩЕ МІСТО!
ДНІПРО - ЦЕ ТИ І Я!!!!!!!!!!!!!!!!!

фото1, фото 2, фото 3

 

         5 вересня 2018 року у Методичному Центрі м.Дніпра відбулось засідання керівників фізичного виховання та спорту Дніпропетровської області.

         На засіданні обговорювалося підведення підсумків 62- спартакіади серед ПТНЗ м.Дніпра. На цей захід були запрошенні директор ДРЦПТО Кривозуб В.М. та керівник фізичного виховання Гальчанський В.М.

         Кривозуб Віктор Маркович був нагороджений дипломом «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед закладів ПТНЗ», Гальчанський В.М. був нагороджений подякою «за плідну працю у сфері фізичної культури і спорту серед, учнівської молоді». Також Наш центр отримав грамоту за III-е місце у комплексному заліку змагань 62-ї спартакіади ПТНЗ м.Дніпро серед збірних команд. 

3

1

2

 
Другие статьи...