Главная
Літературний конкурс «Розкрилля душі»
До 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка в ДРЦПТО проводився Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі». В конкурсі прийняли участь всі бажаючі і кращі результати  висвітлюємо на сайті
Вірші про Т.Г. Шевченка до 200-річчя з дня народження Холмогорової Інни, учениці 2 курсу групи № 3 ДРЦПТО
 
Декада зварювальників.

SDC1047512.11.2013 у  Дніпропетровському  регіональному  центрі  професійно-технічної освіти професією  «Електрогазозварник» було  урочисто  відкрито декади робітничих професій за галузевим спрямуванням, які у цьому навчальному році проходять під гаслом «Робітнича професія – вектор галузевого розвитку України».

Упродовж декади (12.11.2013  -   22.11.2013 ), у Центрі  пройшли   конкурси рефератів та кросвордів, олімпіади, конкурси  з фахової майстерності, позакласний захід «Твори, вигадуй та дерзай»,  в  якому прийняли  участь майбутні  фахівці  зварювальної  справи.
Свято зварювальників  продовжили спортивні змагання між групами .
За підсумками декади «Електрогазозварник»  кращі учні, які показали своє вміння і майстерність у зварювальній справі, були нагороджені грамотами та подяками.
 

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ «ФОРМУЛА УСПІХУ»

IMG 800307 листопада 2013 у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти в рамках програми голови облдержадміністрації Д. В. Колеснікова «Міцне здоров’я – успішне життя» з успіхом пройшла інтерактивна лекція «Формула успіху», яку проводив Голова Міжнародної організації BOO «Street Workout Ukraine».
Учням у досить доступній формі, використовуючи тематичні відеомодулі, була надана інформація про методи досягнення успіху через дотримання простих правил здорового способу життя. (Присутні учні І і ІІ курсів 3– х корпусів ДРЦПТО 387 осіб)
 
Другие статьи...