Главная

DSC 0113

04.05.2018 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" відбулась зустріч робочої групи Центру з винахідниками та представниками роботодавців найефективніших, сучасних систем термоізоляції споруд та їх монтажу.
В результаті зустрічі прийшли до згоди про створення матеріальної бази та підготовки робітників для цього виробництва на базі нашого Центру.
 

IMG-c429072b7be111bc427d63cbd40f3f45-V
       
«Фенікс із Запоріжжя»

     До дня книги та авторського права бібліотекою ДПТНЗ ДРЦПТО була проведена презентація книги Бабича В.В., Кривозуба В.М, Миргородського Ю.М «Фенікс із Запоріжжя». Автор і директор нашого навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб розкрив перед читачами задум книги, історію її написання, познайомив з авторами, розповів про козацькі традиції, та Половецьку Січ – засновану на базі ДПТНЗ ДРЦПТО. Ведучі, учні 25 групи Костенко Валерія, Косяченко Катерина, Мостовий Ілля розкрили зміст першого розділу «Коротка історія українського козацтва», а завдяки музичному супровіду (Муз.керівник Тищенко А.Г. та співаки Алєксєйчук Роза, Мороз Софія і гостя нашого свята Комісар Вікторія) та слайдовому показу (учениця 25гр. Девятка Вікторія), виступ був яскравим та цікавим. Не залишив байдужим і змістовний виступ викладача історії Ситченка Юрія Васильовича, який закликав наше молоде покоління вивчати, любити та пишатися нашою історією, нашим козацьким краєм, адже «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Зав.бібліотекою Мік А.Г.

 

32 Chornobil

32-річчя Чорнобильської трагедії

Хай стане мир міцнішим і стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство незабуде.

В день 32-річчя Чорнобильської трагедії в ДПТНЗ ДРЦПТО бібліотекою був проведений усний журнал «Чорна спадщина Чорнобиля». Виступили : учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Желєзняков Олександр Олександрович, викладач хімії Герасимова Соня Акопівна, інженер по техніці безбеки Гжевський Євген Павлович, ведучими ж були наші практиканти: студенти Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму Боярчук Яна і Шелест Дмитро.

 
Другие статьи...