Главная

21 02

Міжнародний день рідної мови.

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.
Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.
 

20 02_202020 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.

В цей день в Дніпровському регіональному центрі були проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року.
Здобувачі освіти разом з викладачем Швидкою О. М. згадали сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, та вшанували усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни.
На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри подій на Майдані, а учні у своїх віршах намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Був переглянутий фільм «Зима що нас змінила».

 

20 02_ukrOбласна секція викладачів української мови і літератури

20.02.2020 викладачі гуманітарних дисциплін ДРЦПТО Семенова Н.І. та Троцко Н.Я. взяли участь в обласній секції викладачів української мови і літератури. На засіданні Кузь Тамара Григорівна - методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, розповіла про удосконалення змісту і структури сучасних уроків української мови і літератури; колеги ділилися досвідом з питання компетентісного підходу на уроках мови і літератури; відвідали відкритий урок на тему «Українська література на межі століть. Творчість О.Забужко».

 

СПОРТИВНА РОБОТА