Главная

 64-спартакіади м. Дніпра з "Допризовної підготовки юнаків"03 10_19

03.10.2019 на базі ДЦПО відбулися змагання 64-спартакіади м. Дніпра з "Допризовної підготовки юнаків", команда ДПТНЗ "ДРЦПТО" теж прийняла участь. Дані змагання принесли нам перемогу! Учень групи 26, що навчається за професією "Кухар. Кондитер", Купчинський Андрій, став чемпіоном з підтягування на перекладені, встановивши рекорд-31 раз.

 
Дорогі працівники професійно-технчної освіти!!!
В цей святковий день – 79 –ї річниці з дня створення державної системи професійно-технічної освіти прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант та покликання зроджуватимудрість і знання.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до здобувачів освіти та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути, Педагогом –вихователем, Педагогом – наставником, Педагогом – творцем!!!
ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ДПТНЗ "ДРЦПТО" ЩИРО ВІТАЮТЬ ВАС!!!
PTO
 

Challenge FestВсеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід

"Challenge Fest"

24.09.2019 у місті Дніпро, на стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід "Challenge Fest". Колектив здобувачів освіти та педагогічних працівників закладу також долучилися до участі у спортивному дійстві, а збірні команди з баскетболу та міні-футболу взяли участь у показових іграх з баскетболу 3х3, та міні-футболу.

Свято вдалося та пройшло на славу!
Висловлюємо подяку організаторам заходу та членам збірних команд ДПТНЗ"ДРЦПТО".