Главная

Виховуючи учнів ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" всебічно розвиненими, свідомими, активними і культурними членами суспільства, а також наповнюючи духовним змістом дозвілля підлітків, 08.12.2018 педагогічний та учнівський колективи Центру відвідали Дніпропетровську обласну філармонію ім. Леоніда Когана з метою перегляду програми: Й.Гайдн «Створення Світу», Г.Ф.Гендель «Месія» у виконанні Київського симфонічного оркестру і хору (Диригент Вес Дженсен (Канада).

фото 1, фото 2

 

 Тиждень права

10 грудня 2018 року в ДПТНЗ ДРЦПТО (корпус № 2) в рамках тижня права була проведена святкова лінійка з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини. 

Викладачем права Швидкою О. М. було наголошено про важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави. Також учням було запропоновано здійснити мандрівку у країну Права з 10 по 14 грудня 2018 року.
Учні Центру виступили з доповідями про права людини та громадянина, зачитували вірші.

фото 1, фото 2, фото 3

 

 Всеукраїнська науково-практична Інтернет - конференція

«Упровадження електронних освітніх ресурсів в навчальний процес: проблеми і пошуки»

З 27 по 28 листопада 2018 р. в ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» (м. Кривий Ріг) була проведена Всеукраїнська науково-практична Інтернет - конференція «Упровадження електронних освітніх ресурсів в навчальний процес: проблеми і пошуки».

Наші викладачі Швидка О.М., Троцко Н.Я., Гальчанський В.М. також взяли участь в конференції та отримали сертифікати.

GalchanskiShvidkaTrocko