Главная

IMG 1425Змагання з волейболу

     23.01-25.01.2018 року на базі ПТУ №6 відбулися змагання з волейболу (ДІВЧАТА) в рамках міської спартакіади серед команд ПТНЗ м.Дніпро. В змаганнях прийняли участь 10 команд. Команда ДРЦПТО зайняла 2-ге місце в зоні правого берегу м. Дніпра, вийшовши в фінальну частину змагань, де посіла 4-е місце серед команд ПТНЗ.

Фото1Фото 2, фото 3 

 

viber image4Конкурс «Ми проти насильства та жорстокості»

         Відділення молодіжної превенції Дніпровського відділу поліції м. Дніпропетровська на базі ДПТНЗ «ДРЦПТО» вже п’ятий рік поспіль організовують урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу «Ми проти насильства та жорстокості» серед учнів ПТНЗ області. Проведення конкурсу було започатковано у 2013 році з метою попередження проявів насильства серед учнівської молоді, запобігання розповсюдження відео та фото зображень за допомогою мобільного зв’язку із насильницьким і аморальним змістом: побиття однолітків, приниження серед учнівської молоді (шкільний «кібербулінг» - залякування фізичний або психологічний терор стосовно особистості з боку групи дітей).

 

Засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін

8 грудня 2017 року у ДРЦПТО відбулось засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін .

Тема засідання: Аналіз участі учнів центру в предметних конкурсах. Члени комісії активно обговорювали перелік знань, умінь, цінностей та ставлень («компетентностей»), оволодіння якими дають змогу діяти й розвиватися, змінювати культуру демократії в суспільстві.

На засіданні були присутні викладачі української мови та літератури: Н.І. Семенова, Н.Я.ТроцкоТ.В. Агеева; Викладач іноземної мови та заступник директора з НМР-Н.В.Шевченко

Фото 1, фото 2

 
Другие статьи...