Главная

mini 1ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

 

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається день Європи. Це свято жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцнені само-ідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

фОТО 1ФОТО 2ФОТО 3, ФОТО 4, ФОТО 5, ФОТО6, ФОТО 7

 

iiuk9dpRi8gПрофтехосвіта Дніпропетровщини на XV обласній виставці 
«Освіта. Кар’єра. Суспільство - 2017» 

    За сприянням Дніпропетровськоїоблдержадміністрації, обласної ради, департаменту освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровськійобласті, з метою позиціюванняробітничихпрофесій та системи профтехосвіти серед учнівської молоді на базі Національного центру аерокосмічноїосвіти молоді ім.О.М.Макарова відбулась XV обласна виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільство – 2017». 
  У виставці взяли участь 16 професійно-технічних навчальних закладів області, представники Дніпропетровської Торгово-промисловоїпалати, Дніпропетровської обласної організації роботодавців, Федерації об’єднаних роботодавців Дніпропетровської області, підприємств-замовників робітничих кадрів. 
       Понад 2500 школярів міста ознайомились із робітничими професіями, якімають попит на ринку праці, професійно-технічними навчальними закладами області, з галузевими підприємствами, інноваційними виробничими технологіями, новими матеріалами, перспективами працевлаштування та кар’єрногозростання. Школярам була надана можливість прийняти участь у 50 майстер-класах, під час яких вони мали можливість не тільки ознайомитись із професіями, але й особисто доторкнутись до неї руками, опанувати, можливо вперше в житті, професійні навички та зробити свідомий вибір свого майбутнього. 
   Яскравим елементами виставки стали виступи художньої самодіяльності, учнівських агітбригад, демонстрація моделей одягу та зачісок, участь у профорієнтаційних квестах, воркшопах, вікторинах, тощо. 
Професійно-технічні навчальні заклади продемонстрували креативний підхід щодо формування позитивного іміджу профтехосвіти Дніпропетровщини. 

В.М.Василиненко, 
директор НМЦ ПТО
уДніпропетровськійобласті

 

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6

 

9 may_ua

 
Другие статьи...