Главная

ednist
ДПТНЗ "ДРЦПТО" вітає весь український народ з Днем Єднання!

Коли ми разом, співаємо наш священний гімн і віримо в Перемогу України - ми непереможні!!!

 

for children
17.02.2023, в рамках проєкту з навчання Фонду Марії Пінчук «ЗА ДІТЕЙ» на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Дніпровський регіональний центр ПТО закінчився повний курс з освітньої програми для здобуття професійних кваліфікацій для вимушено переміщених осіб 
«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Курс тривав 3 тижні. Наприкінці було проведено залік і, у разі, успішного його проходження, здобувачі освіти отримували свідоцтва про присвоєння кваліфікації.

 

1108 лютого 2023р. закінчився повний курс навчання в групі 11 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". Керівник закладу, Віктор КРИВОЗУБ, привітав випускників з успішним закінченням навчання, побажав успіхів в обраній професіі, світлого і самодостатнього майбутнього та найскорішої перемоги для нашої країни.

 
comp-E1
У рамках роботи школи «Comp - E», яка була відкрита для підвищення рівня комп’ютерної грамотності педагогічних працівників Центру, був проведений черговий майстер-клас «Використання інтерактивної дошки Jamboard».
 

Greenwich ProЗнання іноземних мов - розширює наші горизонти, наші можливості!!!

Здобувачі освіти нашого Центру щорічно приймають участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro». Цей рік не є виключенням.
Конкурс проводиться з метою популяризації англійської мови та розширення можливостей для молоді України.
Викладач іноземних мов Юлія РУЗАНОВА вважає, що володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції.

 

СПОРТИВНА РОБОТА