Главная

5440756 180
«Козацька наснага»

    24 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Дніпровського регіонального центру професійно – технічної  освіти», відбулися змагань 62-ї обласної Спартакіади учнів серед ПТНЗ Дніпротпетровської обл. «Козацька наснага». Участь приймали дві команди м.Дніпро (ПТУ – 2, ДРЦПТО), та чотири команди з області.

 

Закладання символічної пам’ятної капсули

У ДПТНЗ «Дніпровському регіональному центрі професійно-технічної освіти», який не тільки якісно готує робітничі кадри за напрямками будівельної та електротехнічної галузі, харчової промисловості та сфери обслуговування, надає середню освіту але й веде велику роботу по всебічному розвитку особистості підростаючого покоління Центру. В зв’язку з цим 5 квітня на спортивному майданчику Центру, частину якого передано місту для будівництва спортивного комплексу «Академія спортивних єдиноборств», освятили та заклали символічну пам’ятну капсулу для будівництва нового спортивного об’єкту, ініціатором якого став президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович Петровський. Цим він і наш Центр втілюємо у життя мрію багатьох тренерів та спортсменів.

 

 Змагання зі «Спортивної аеробіки»

5.04.2018 в ПТНЗ-63 м. Дніпро, відбулися обласні та міські змагання зі «Спортивної аеробіки», приурочені 62- Спартакіаді міста Дніпра.

Участь приймали 12 команд з Дніпропетровської області. Команда ДРЦПТО також була учасником змагань, і зайняла 6-те місце. 

фото 1, фото 2, фото 3, фото4

 
Другие статьи...