Главная

ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" прийняв активну участь у масштабному заході дитячого оздоровчого табору "Перлина Придніпров'я". Розважаючи відпочиваючих дітей оздоровчого закладу, старший майстер Вікторія Ананатоліївна Полупан та викладач спец.дисциплін Тетяна Іванівна Дрімко, зацікавили будівельною професією та надали змогу кожному особисто спробувати її на дотик. А хто знає, можливо саме з цього моменту й почнеться розвиток майбутніх архитекторів, які будуватимуть нашу Україну стильно, креативно та надійно!!! А, як що Ви дійсно бачите себе у будівництві і архітектурі, то Вам пряма дорога до нас - у "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти"!!! 

IMG 20180730_095505

IMG 20180730_102421

IMG 20180730_111352

МИ - КРАЩІ,

МИ - ФАХІВЦІ,

МИ - КВАЛІФІКОВАНО НАВЧИМО ВАС ПРОФЕСІЇ ТА БУДІВНИЦТВУ ОСОБИСТОГО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ!!!

ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

 

27.06.2018  у ДПТНЗ «ДРЦПТО» з успіхом проходили урочистості з нагоди

22 річниці Конституції України.

     Свято, як завжди відкрив директор Центру, заслужений працівник освіти Віктор Маркович Кривозуб, привітавши присутніх з 22 річницею Конституції України та у своїй промові наголосив, що Конституція України є гарантом навчання майбутніх фахівців та їхнього працевлаштування, а також запевнив, що молодь має право на безумовне перше робоче місце.

      Викладачами історії Центру проведено єдиний урок з елементами театралізації з виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону: «Конституція – оберіг нашої держави». Далі учні Центру прийняли участь у спортивних змаганнях на честь Дня Конституції, співали патріотичних пісень та пригощалися кашею, яку приготували на вогнищі випускні групи з професії «Кухар. Кондитер.»

 фото 1, фото 2

 

wallpaper2you 258944Випуск групи за професією

«Оператор комп'ютерного набору. Контролер-касир»

 

08.06.2018р. успішно пройшло дипломування групи №8 за професією «Оператор комп'ютерного набору. Контролер-касир»
Всі учні намагалися гідно захистити свою професію за допомогою презентацій з предмету «Контрольно-касове обладнання та організація торгівлі».
Бажаємо їм успіху в обраній професії!

фото

 
Другие статьи...