Главная

ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

Den Kosmonavtiki

12.04.2019 в 3 корпусі ДПТНЗ "ДРЦПТО "провели позакласний захід присвячений Дню космонавтики. В заході приймали участь здобувачі освіти груп 24,25,26,27,30. Здобувачі освіти познайомилися з історією освоєння космосу та першими космонавтами.

 

viber image_2019-04-12__13.08.5911 квітня 2019 року учні групи № 8 «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир», в рамках роботи Центру Професійної Кар’єри, відкритого на базі нашого Центру, відвідали відділення ПАТ КБ ПриватБанку у місті Дніпро.

Відповідно до плану спільних заходів Центру Професійної Кар’єри та постійного роботодавця нашого навчального закладу ПАТ КБ ПриватБанк для учнів була проведена екскурсія.

 

pidgotovka dgyraДніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти активно готується до військово-патріотичного свята, яке відбудеться 17 квітня у парку ім. Богдана Хмельницького. В цьому закладу сприяє і народний депутат Андрій Денисенко, який вже не перший рік допомагає ДРЦПТО. Цього разу учні навчального закладу отримали комплекти взуття та аксесуарів, що вкрай необхідні під час участі нашої команди у козацьких іграх в парку Хмельницького. В майбутньому ці речі й надалі будуть використовуватися студентами ДРЦПТО у змаганнях, які присвячені військово-патріотичному вихованню. 
Також дякуємо громадському формуванню “СІЧ-ЗАХИСТ”, члени якого транспортували передані комплекти до нашого навчального закладу та окрема подяка Святун Надії, помічнику народного депутата, яка активно допомагає у спортвоно-патріотичному виховані молоді нашого Центру!