Главная

Сьома Міжнаролна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» 

та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

gramota

 17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва

Міжнародна освітня виставка має на меті об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надати можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

Для учасників виставки були оголошені підсумки  конкурсу з тематичних номінацій.

Від нашого навчального закладу  у конкурсах прийняли участь 16 робіт педагогічних працівників, які  приймали участь  у 6

номінаціях.

За підсумками участі у виставці Дніпропетровський регіональний центр ПТО  отримав Золоту медаль у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час».

    DSC 0426DSC 0429

 

День довкілля

12.03.2016 у Дніпропетровському регіональному центрі з успіхом пройшов День довкілля. Педагогічний та учнівський колективи влаштували прибирання спортивного майданчика Центру по вул. Краснопільська. Того ж дня наш Центр відвідав директор департаменту освіти і науки Олексій Володимирович Полторацький, який ознайомився із матеріально-технічною і спортивною базою Центру та прийняв активну участь у благоустрої території навчального закладу. По завершенню доброї справи, Олексій Володимирович із задоволенням поспілкувався з майбутніми робітниками, націлив їх на  удосконалення майстерності в обраних професіях та побажав творчих успіхів.    

IMG 20160312_100828IMG 20160312_101042

 

1

Круглий стіл

 «МИРОТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ: РОЛЬ ЖІНОК»   

ПЛАН

проведення круглого столу за темою:

«Миротворення в Україні: роль жінок»

Мета заходу:

Започаткувати діалог між жінками – активістками та створити майданчик, де вони зможуть висловити свої побоювання, обмінятися баченням перспектив та предметно обговорити наболілі проблеми.

Цілі заходу:

1.Підвищення та зміцнення ролі жінок у царині миротворення в Україні.

2.Використання потенціалу жінок, як об’єднавчого чинника для суспільства.

3.Відкриття нових можливостей для миротворчого діалогу та примирення в українському суспільстві.

Учасники.

  • педагогічні працівники центру, які прибули із зони АТО,
  • учні центру,
  • керівники Центру,
  • члени президії Спілки Жінок Дніпропетровщини.
  • IMG 0708
 
Другие статьи...