Главная

diplom1ЗНАЙ НАШИХ!!!

     Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти приймав активну участь на восьмій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017" та був нагороджений медаллю у номінації "Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота" та дипломом "За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти".

 DSC 16812017

 

i

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Збірну команду Центру, яка зайняла

ІІІ місце

у змаганнях 61-ї спартакіади з боксу

серед учнів ПТНЗ м.Дніпро

 

ko79fpX3IkA         17 березня. І знову в третьому корпусі ДРЦПТО відкритий урок.

         Горбенко Ольга Борисівна - майстер виробничого навчання за професією "Машиніст тестообробних машин. Пекар. Кондитер" - запропонувала тему: "Приготування дріжджового тіста та виробів з нього. Пиріжки печені і смажені". 
         Ймовірно, секрет дріжджового тіста людство відкрило випадково. Дріжджові клітини якось там потрапили в тісто і викликали в ньому відомі нам сьогодні процеси. Воно ожило, задихало і стало рости. Можна собі уявити, як були вражені наші давні предки, які стали свідками цього чуда. Минули століття, перш ніж людський розум розкрив таємницю спиртового і молочного бродіння, але і до сих пір в народі кажуть не робити тісто, а творити. Дійсно, це таїнство. Його таємницю на своєму уроці і спробувала розкрити перед своїми учнями Ольга Борисівна Горбьенко.

Фото 2, фото 3, фото 4.