Главная

Організація передачі педагогічного досвіду.sertifikat

 

Педагогічний досвід — це сукупність знань, умінь і навичок, здобутих педагогічним працівником у процесі навчально-виховної та дослідницької роботи.

Він є важливим елементом загальної культури педагога, в якій відображаються знання, вміння, навички та індивідуальні риси його особистості, постійно розвиваючись, збагачуючись протягом усієї педагогічної діяльності. Оновлення педагогічного досвіду зумовлене постійними змінами у практичній педагогічній діяльності та освітніх надбаннях педагога.

 

Вітаємо наших призерів!


09-10.04.2019р. пройшли змагання 63-ї Спартакіади м.Дніпра з боксу. Наші холпці у своїх вагових категоріях зайняли такі місця: 
Пава Р. - І місце (до 49кг); 
Перепелиця А. - ІІ місце (до 65кг); 
Герман В. - І місце (до 75кг) підгрупі «А»; 
Лавриненко Р. - І місце (до 75кг) в підгрупі «В». 
А у загальнокомандному заліку, команда «ДРЦПТО» посіла III-е місце

 

Колективні форми методичної роби

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу та підвищенні педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті уроки. Відкриті уроки є однією з важливих форм організації методичної роботи.

На відкритому уроці педагог демонструє колегам свій позитивний або інноваційний досвід, реалізацію методичної ідеї, застосування методичного прийому чи методу навчання.

 
Другие статьи...