Главная

Semenova25.04 викладач української мови і літератури ДРЦПТО - Семенова Н.І.  взяла  участь у відеоконференції, присвяченій 200-річчю з дня народження поета, письменника, перекладача, автора історичного роману XIX ст. «Чорна рада» П.Куліша, виступивши з цікавою розповіддю про життєвий і творчий шлях письменника та невідомі факти про нього.

 

33 126 квітня 2019 року в ДПТНЗ ДРЦПТО учні корпусу №2 під керівництвом викладача суспільних дисциплін 33Швидкої О.М. провели Заходи до 33 річниці трагічних подій на Чорнобильській атомній електростанції.
Учні підготували доповіді про цю трагедію. Був оголошений конкурс презентацій, малюнків, стінних газет, переглянуті відеофільми про Чорнобиль.
Учням було запропоновано написати власне висловлювання на тему: «Чорнобильська трагедія – біль України».

 

   25.04.2019 р. у нашому центрі відбулись міські змагання 63-ї Спартакіади м.Дніпра з «Козацької наснаги».

     Cвято відкрив директор ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Віктор Маркович Кривозуб, який наголосив на необхідності формування у здобувачів освіти фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя, професійної діяльності, підготовці до служби в Збройних силах України та захисті Вітчизни.

 
Другие статьи...