Главная

blog«Блог, як інструмент навчання!».

В ДПТНЗ «ДРЦПТО» було проведене позачергове засідання за участю адміністрації, методистів та голів методичних комісій. Одним з питань, яке розглядалося на цьому засідання було «Створення єдиного методичного середовища у навчальному закладі».

Методична робота педагога мабуть сама основна в його діяльності, бо саме по результатам цієї роботи оцінюють рівень підготовки, самоосвіти та самовдосконалення педагогічного працівника.

 

21 02

Міжнародний день рідної мови.

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.
Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.
 

20 02_202020 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.

В цей день в Дніпровському регіональному центрі були проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року.
Здобувачі освіти разом з викладачем Швидкою О. М. згадали сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, та вшанували усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни.
На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри подій на Майдані, а учні у своїх віршах намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Був переглянутий фільм «Зима що нас змінила».

 

СПОРТИВНА РОБОТА