Главная

Сценарій свята «Масляна»IMG 0720

 

Місце проведення:                         

І корпус ДРЦПТО

 

Господиня:           Ми зібралися сьогодні

Разом зиму проводжати,

Як ведеться у народі

Станем дружно в хороводи.

Поспішайте, поспішайте скоріше,

Нема свята нашого веселіше.

 

ПРЕС – РЕЛІЗ

круглого столу громадської організації Спілка Жінок України (Дніпропетровське відділення) спільно з педагогічними працівниками Дніпропетровського регіонального центру професійно – технічної освіти, які прибули із зони АТО за темою:

«Миротворення в Україні: роль жінок»

Директор ДРЦ ПТО – Віктор Маркович Кривозуб заслужений працівник освіти

Місце проведення: Дніпропетровський регіональний центр професійно – технічної освіти, проспект Богдана Хмельницького, 229 (колишня вул. Героїв Сталінграда).

Дата і час проведення: 02.03.2016 (середа) об 11.00.

Проект «Миротворення в Україні: роль жінок» представляє собою серію семінарів, які відбуваються за підтримкою уряду Великої Британії. Організатор – Всеукраїнська громадська організація Спілка жінок України. Семінари проходять з серпня 2015-го по березень 2016-го у 16 областях України, бо на сьогодні ця тема актуальна. Ми повинні зберегти той хибкий мир, який запанував у країні. Людей намагаються штучно роз’єднати, хоча цінності у нас абсолютно одинакові. Тому програма круглого столу спрямована на діалог, який сприятиме укріпленню та об’єднанню нації. Під час семінару жінки матимуть змогу обмінятись думками на тему миротворення, напрацювати свої пропозиції та затвердити, спробувати зоорганізувати свої зусилля в одному напрямку для того, щоб запанував мир.

В ДРЦ ПТО навчаються, працюють та проживають у гуртожитку 22 особи, які прибули із зони АТО. Наш навчальний заклад вирішив долучитися до обговорення нагальних питань миру в Україні, організовуючи проведення круглого столу спільно із Спілкою Жінок України (Дніпропетровське відділення), яку очолює Валентина Василівна Тальян.

 

lesja2Відкритий урок, присвячений 145 річчю з дня народження Лесі Українки.

 

25.02.2016 р. у ДРЦ ПТО викладач української мови та літератури Семенова Надія Іванівна разом із членами гуртка «Юний філолог» провели відкритий урок, присвячений 145 річчю з дня народження Лесі Українки.

На заході учні читали вірші поетеси, переглядали фільм про Лесю та про неймовірну історію кохання її з Сергієм Мержинським.

 

 

Також, серед учнів був проведений конкурс «Як добре ми знаємо Лесю?» і конкур стіннівок.

 

lesja4lesja3

 

 

 

 lesja1

 
Другие статьи...