Главная
Осінній ярмарок
IMG 028914 жовтня 2015 року учні ДРЦПТО приймали участь в осінньому ярмарку, організованому вчителями та учнями СЗШ №119. Захід був присвячений Покрові Божої матері, українському козацтву та Дню захисника України.
На святі були присутні ветерани Другої світової війни, бійці батальйонів «Дніпро», «Айдар», «Січеслав», які демонстрували учням бойову техніку та привітали всіх присутніх зі святами, а ветеранам вручили пам’ятні медалі.
Учні 1-10 класів наповнили ярмарок виробами з тіста, різноманітними оберегами, які виготовили самі та за допомогою батьків. Всі ці вироби продавалися, а виручені коштиIMG 0281 передані на потреби військових шпиталів.
Та справжньою прикрасою свята були виступи козацького ансамблю ДРЦ ПТО «Будьмо» та козацького театру. Свято відкрив ансамбль «Будьмо» піснею «Тобі, Україно!» Блискуче виконання пісні зірвало шалені оплески глядачів, а під час виконання «Козацької похідної» оплески не змовкли на протязі всієї пісні.
Козацький театр показав справжні дива: це і битва на шаблях, і трюки з батогами, і козацький танок. Юні козаки з ДРЦПТО та суш №119 із задоволенням прийняли участь у трюках, на які їх запросили.
Свято було добре сплановано, видовищне, гарне, а головне – дуже корисне, бо виховувало патріотизм, любов до Батьківщини, до традицій українського народу, віру в те, що «не вмерла в Україні ні слава, ні воля». Слава Україні!
 
IMG 0221Спортивно-художній фестиваль
«І, докажемо усім, що ми браття козацького роду!»,
присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва та святу Покрови

Давня традиція існує в Дніпропетровському регіональному центрі профтехосвіти, керівником якого є директор 
Віктор Маркович Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, герой козацтва, головний отаман Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», відзначати День українського козацтва, свято Покрови, а сьогодні і, День захисника України, як велике свято, запрошуючи загальноосвітні школи м. Дніпропетровська. В цей день у парку ім. Б. Хмельницького (вул. Героїв Сталінграду) для дітей влаштовують цікаві змагання козацького напрямку, показові виступи юних вокалістів Центру, шкіл і народних артистів. Учні з професії «Кухар. Кондитер», «Опоряджувальник будівельний», «Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування» демонструють майстер – класи та виставку технічної творчості і готових виробів, які можливо спробувати приготувати особисто і скуштувати. По закінченню свята усіх бажаючих пригощали традиційною козацькою стравою «Куліш», яку приготували випускні групи центру з професії «Кухар. Кондитер» прямо у парку на вогнищі.
На свято завітали почесні гості:
1. Голова Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Олександр Анатолійович Федянович
2. Голова обласного комітету профспілки робітників будівництва та промбудматеріалів Іван Матвійович Сова
4. Виконуюча обов’язки заступника директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Володимирівна Шумік
5. Методист навчально – методичного центру м. Дніпропетровська Станіслав Станіславович Буравов
IMG 01866.Завідуюча районним відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Олена Миколаївна Добрянська
7.Начальник Управління служби Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Валентина Дмирівна Ровна
8. Директор Центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Ольга Олександрівна Герасімова
9. Начальник сектору кримінальної міліції Бабушкінського РОВД УМВС України Роман В’ячеславоич Севастьянов
10. Начальник Управління служби Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради Роман Володимирович Бондаренко
11. Директор Центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради Олена Вікторівна Панасенко
12. Начальник сектору кримінальної міліції Красногвардійського РОВД УМВС України Сергій Михайлович Жижко.
Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.
Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах посилення духовно - патріотичного виховання, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.
    Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. На сьогоднішньому святі передбачено посвячення першокурсників в джури…..
    Так, джури юнаки та дівчата опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи  тощо. Тож ми впевнені, що учні профтехосвти будуть захищати Україну достойно!
 
Початок нового навчального року у системі позакласної роботи.
 День працівника освіти. 75 років профтехосвіти.
IMG 7978З року в рік ми підтримуємо добру традицію зустрічати новий навчальний рік у системі позакласної роботи, як велике свято всієї нашої родини.
Кожна дитина, кожна людина від народження вже талановита. При народженні Господь, роздаючи таланти, нікого з нас не обділив. А учні нашого Центру дійсно талановиті на упродовж 14-ти років в обласному фестивалі учнівської творчості «Дивограй профтехосвіти» ми займали І-ше місце, а в 2009 році здобули «Гран-Прі».
Як кожний ювелір оздоблює коштовний діамант, щоб він засяяв чарівним блиском, так і людина повинна натхненно працювати, щоб розкрити свої таланти і подарувати їх людям, тож зараз ми хочемо познайомити Вас з людьми, справжніми майстрами своєї справи, які вміють розпізнавати таланти і допоможуть розкрити їх в собі.
01 жовтня 201 року у Центрі відзначали початок нового навчального року у системі позакласної роботи, День працівника освіти та 75 років профтехосвіти На святковому заході була представлена робота гуртків, організованих у позаурочний час: це і предметні гуртки і спортивні секції, і гуртки технічної творчості та художньої самодіяльності. Свято проходило з використанням майстер – класів та мультимедіі. Почесними гостями були представники відділів молоді, сім’ї та спорту Бабушкінського та Красногвардійського виконкомів, а також спеціалісти служб у справах дітей, сім’ї та молоді Бабушкінського та Красногвардійського р – нів, і інспекторами кримінальної міліції Бабушкінського та Красногвардійського р – нів. Добра традиція зберігається нашим центром і у відвідуванні урочистих заходів постійними гостями та партнерами у співпраці:
- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,
- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,
- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Бабушкінського і Красногвардійського районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,
- начальники кримінальної міліції Бабушкінського Касногвардійського р-нів – Савастьянов Р. В. та Жижко С. М.,
- працівники ЦССДСМ  Бабушкінського та Красногвардійського р-нів,
-  Директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,
-  Директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,
-  Директор ТОВ «ТЕХІМЕКС» - Юлія Миколаївна Дименкова ,
- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.
В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб,  який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року у системі позакласної роботи, Днем працівника освіти, 75 – ти річчям профтехосвіти і побажав учнівському колективу всебічно розвиватися, не соромлячись,  розкривати свої  таланти, стверджуючи особистий імідж та постійно рухаючись вперед до зірок,  а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових професійних досягнень своїх вдячних учнів.
Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело». І особливим дарунком Центру став вокальний  виступ випускниці 1995 року з професії «Кухар - кондитер», а нині, лауреата Міжнародних конкурсів «Авторська пісня», відомої співачки Юлії Куниці, яка завітала вже вдруге нашого навчального закладу зі своїми добрими спогадами, словами вдячності і найкращими побажаннями учням і педагогічному колективу та подарувала Центру кілька авторських пісень. Кращих учнів та педагогічних працівників нагороджено грамотами, подяками та нагрудними знаками.
 
Другие статьи...