Главная

IMG 1353НОВИЙ РІК

   Прийшла зима, а разом з нею і Новорічні свята, які починаються з Андріївських вечорниць. Молодь  у це свято завжди  розважалась співала пісень, танцювала, і рядилась у костюми казкових персонажів.

Тож, з нагоди початку зимових свят учнівське самоврядування Центру подарували учнівському та педагогічному колективу справжній м’юзікл «Новий рік прийшов на Україну», де з успіхом виступили вокалісти ансамблю «Джерело», який кожного року поповнюється новими талантами. По завершенню свята зі словами Новорічного привітання виступив директор ДРЦ ПТО Віктор Маркович Кривозуб, який багато років поспіль приділяє значну частину уваги та часу для розвитку і оздоблення позаурочної зайнятості учнівської молоді Центру. На свято завітали гості: представники партії «За життя», які люб’язно привітали солодкими подарунками усіх дітей пільгових категорій з новорічними святами. Кожна зустріч зі шляхетними людьми є свято людського спілкування. Вони вміють дарувати цікаве дозвілля для молоді.

Ми вдячні всім, хто завжди поряд з нами… Тих, то допомагає готувати майбутніх фахівців, формують цінні якості людини: людяність і працьовитість.

фото1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7

 

 

1388142304 20

Приміть найщиріші вітання від колективу 

Дніпропетровськогорегіонального центру професійно –технічної освіти 

з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового

Нехай Новий рікрозширить Ваші горизонти, додасть сил на нові звершення, 

а Різдвяна зірка запалить у Ваших серцях вогник віри і любові 

та зарядить своєю незгасаючоюенергією для подальших успіхів

Мибажаємо Вам найміцнішогоздоровянайприємніших моментіву житті,

нехай ангел-охоронецьбуде завжди поряд та оберігає Вас!

Сімейного затишку, нескінченного відчуття захищеності і безпеки,

 

а мир у Вашому домі додасть мируна усій Землі.

 

З повагою

 

колектив ДРЦПТО


 

IMG 1306Напередодні свята Нового року 2017 у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти сталася приємна подія – народилася нова сім’я учнів ІІІ курсу  Центру Кліменко В’ячеслава (навчається за професією «Електрогазозварник») та Гайдучек Аліни (навчається за професією: «Кухар. Кондитер»), яка зареєструвала свої відносини у РАГСі Соборного району м. Дніпро 27.12.2017 о 14.20. Для цього подружжя навчальний заклад став доленосним  і, в отриманні майбутньої професії і, в обранні подальшої спільного шляху. Незважаючи на те, що в  Аліни та В’ячеслава немає батьків, колектив ДРЦПТО влаштував справжнє  весільне свято та подорож до Діда Мороза, який приймав новорічні побажання місту Дніпро та його мешканцям у фойє міської ради. А побажання було наступне:

 
Другие статьи...