Главная

Internet-конференція

«Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг в умовах інноваційного середовища системи професійно-технічної освіти»

12 червня 2019 року пройшла науково-практична Internet-конференція «Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг в умовах інноваційного середовища системи професійно-технічної освіти».

Організаторами Internet-конференції виступили навчально – методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

У цьому заході взяли участь і наші колеги:

 

Участь у майстер-класіSertifikat svarka

12.06.2019 року на базі Камянського вищого училища пройшов майстер-клас з впровадження інноваційних технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Майстри виробничого навчання нашого навчального закладу, Стефанський Станіслав Генріхович та Дишко Віктор Іванович, також взяли участь у цьому заході та отримали сертифікати учасників.

фото 1

 

knauf30.05. 2019 року члени методичної комісії "Оздоблювальних дисципліни" прийняли участь у науково-практичній конференції «Інноваційний тиждень з технологіями КНАУФ», організаторами заходу стала компанія «КНАУФ Гіпс Київ», метою конференції було ознайомлення з сучасними виробничими технологіями компанії Кнауф. 
Викладачі, майстри виробничого навчання, керівник методичної комісії були запрошені на презентації інноваційних будівельних технологій КНАУФ, електронного уроку «Криволінійні поверхні з ГКП», навчального посібника «КНАУФ-дизайн у професійній підготовці фахівців будівельної справи», майстер - клас «Зведення внутрішньої перегородки будівлі з використанням ЛСТК та плит Аквапанель КНАУФ», та отримали сертифікати компанії «Кнауф».