Главная

diplom

 

P80329-122534-0129.03.2018 у Дніпровському регіональному центру професійно-технічної освіти з успіхом проходив  День відкритих дверей для учнів загальноосвітніх шкіл м. Дніпро.

Екскурсія починалася з інформації про обласний центр зайнятості, далі дітям демонстрували майстер-класи з професій: «Кухар. Кондитер», «Електрогазозварник. Електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Слюсар з виготовлення деталей та вузлів систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й систем вентиляції». Майстер-класи будівельних професій проводилися у майстернях Центру, де діти мали унікальну можливість не тільки пізнати цікавинки будівельної галузі, а й відчути саму професію на дотик. Потім учнів шкіл провели коридорами навчального закладу до кабінетів загальноосвітніх дисциплін, в яких продемонстрували ремонтні роботи виконані учнями Центру на практичних заняттях та в кінці зустрічі зігріли гарячим чаєм та пригостили смачними виробами з тіста, які теж приготували учні ДПТНЗ «ДРЦПТО». Всім гостям дуже сподобався захід та наш навчальний заклад. Тож, ми з нетерпінням будемо чекати на нову зустріч 01 вересня у новому 2018-2019 навчальному році в рядах робітничої молоді Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти для розбудови нашої держави та впевненого крокування у майбуття заради миру.

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5.

 

100-річчя затвердження тризуба, гербом Української Народної Республіки, присвячені державним символам та атрибутам України.

Міністерство освіти і науки України інформує, що на виконання розпорядження КМУ від 26.10.2016 року № 777 «Про затвердження плану заходів з відзначення 100 річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року». Українським інститутом національної пам’яті підготовлено методичні рекомендації до 100-річчя затвердження тризуба гербом Української Народної Республіки, присвячені державним символам та атрибутам України.

Про методичні рекомендації, присвячені державним символам та атрибутам України.