Главная

pub 152637006363694
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Пам’ятаючи наші традиції, учні нашого Центру не тільки одягли вишиванки, а й приєдналися до міської акції: вони сьогодні приймали участь у святковому флешмобі, присвяченому українській вишиванці.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5

 

P80515-103401-01Всеукраїнська Спартакіада

15 травня 2018 на стадіоні «Трудовые резервы» відбулося відкриття Всеукраїнської  Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти з легкої атлетики. Урочисту частину заходу прикрасили своїм виступом творчий учнівський колектив Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти. У вітальній промові директор ДПТНЗ «ДРЦПТО» Віктор Маркович Кривозуб  наголосив підростаючому поколінню, що здоровий спосіб життя передбачає звичайного виконання простих правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я людини, також побажав учасникам фінальних змагань достойних перемог

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6

 

Державний професійно-технічний навчальний заклад

"Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" запрошує на навчання!

     Навчання Професійно-технічному училище на сьогоднішній день не менш популярно, ніж навчання в університеті. Чому так відбувається? Справа в тому, що далеко не кожна людина мріє працювати бухгалтером, адвокатом, економістом і т.д. Багатьом до душі професія зварника, слюсаря або кухаря тому дипломи нашого Центру користуються попитом. Крім того, навчання в професійно-технічному училищі та отримання диплома зварника - відбувається на бюджетній основі, а за навчання у вищому навчальному закладі – найчастіше доводиться платити чималі гроші.
     У наш час переваги документа про професійно-технічну освіту очевидні:
• Диплом зварника професійно-технічного училища надає куди більше шансів потрапити на високооплачувану посаду, ніж, наприклад, диплом бухгалтера або юриста.
• Вибравши одну з робітничих професій, ви зможете пристойно заробляти і швидко працевлаштуватися - зварювальники, сантехніки, кухарі, штукатури та інші спеціальності завжди затребувані на ринку праці. Крім того, напрацювавши досвід, ви зможете надавати кваліфіковані послуги в приватному порядку і навіть відкрити свою компанію.

Вибір тільки за вами!

Обираючи навчання у нашому Центрі – ти обираєш своє майбутнє!

ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ ЗА АДРЕСОЮ:
49057 м.Дніпро, просп. Б.Хмельницького, 229 

приймальна комісія:  

тел.: (056) 766-29-49

e-mail:  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ,

 https://www.instagram.com/drcpto/ 

 
Другие статьи...