Главная

i

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Збірну команду Центру, яка зайняла

ІІІ місце

у змаганнях 61-ї спартакіади з боксу

серед учнів ПТНЗ м.Дніпро

 

ko79fpX3IkA         17 березня. І знову в третьому корпусі ДРЦПТО відкритий урок.

         Горбенко Ольга Борисівна - майстер виробничого навчання за професією "Машиніст тестообробних машин. Пекар. Кондитер" - запропонувала тему: "Приготування дріжджового тіста та виробів з нього. Пиріжки печені і смажені". 
         Ймовірно, секрет дріжджового тіста людство відкрило випадково. Дріжджові клітини якось там потрапили в тісто і викликали в ньому відомі нам сьогодні процеси. Воно ожило, задихало і стало рости. Можна собі уявити, як були вражені наші давні предки, які стали свідками цього чуда. Минули століття, перш ніж людський розум розкрив таємницю спиртового і молочного бродіння, але і до сих пір в народі кажуть не робити тісто, а творити. Дійсно, це таїнство. Його таємницю на своєму уроці і спробувала розкрити перед своїми учнями Ольга Борисівна Горбьенко.

Фото 2, фото 3, фото 4.

 
rs F5nzeAyc

      ВІДКРИТИЙ УРОК

     Цей березень для ДРЦПТО видався врожайним на відкриті уроки. На цей раз в присутності інших викладачів і керівництва навчального центру було дано урок з карвінгу Ольгою Олександрівною Марценюк- викладачем спец.дисциплін ті Аллою Олександрівною Гришечкіною - майстром виробничого навчання. Це був так званий бінарний урок, в якому зустрічаються, переплітаються і доповнюють один одного різні типи інформації. 

      Карвінг - одна з улюблених тем Ольгі Олександрівни, учасниці і переможиці багатьох конкурсів карвінгу. Її творчість була оцінена навіть кіпріотами. Так що, досвіду, яким вона могла б обмінятися, у неї більш ніж достатньо. 

      Алла Олександрівна Гришечкіна також досить досвідчений педагог, передає свою майстерність майбутнім кухарям і кондитерам з 2010 року. Тож не дивно, що урок пройшов на найвищому рівні і був гідно оцінений комісією. 

     Бажаємо нашим колегам нових перемог!
Фото2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8
 
Другие статьи...