Главная

Прес-реліз

обласного 63-го фестивалю колективів художньої самодіяльності учнівської молоді навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

«Профтехосвітній Дивограй - 2018»

Дата і час проведення: 15 березня 2018 р. о 12.00.

Місце проведення: актова зала Дніпровського регіонального центру професійно – технічної освіти.

Фото 1фото 2фото 3фото 4фото 5.

VIDEO

Історія Фестивалю творчих талантів у навчальних закладах професійно-технічної освіти починається з 60 – х років минулого століття. Традиційно свято проходить вже 63 - й рік. Фестиваль не мав перерви і став невід’ємною складовою культурного життя професійно-технічної освіти області.

Метою проведення Фестивалю є сприяння розвитку та примноження національних надбань національної культури, посилення морального та естетичного виховання учнівської молоді, формування у молодого покоління цілісного уявлення про культуру, побут, звичаї, традиції, обряди українського народу.

 

1МИ КРАЩІ!!!

      15-17 березня 2018 року проходить головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.
      Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Вже на прикінці 1-го дня виставки Наш навчальний заклад у номінації "Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу" отримав золоту медаль!
      Дякуємо всім коллегам, які приймали участь у гідному представленні ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти"!
      ТАК ТРИМАТИ!

Фото 1, фото 2.

 

Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії!!!

      Наш Центр вітає Вас, любі жінки, з 8 Березня. І, якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться!!!

 
Другие статьи...