Главная

76 річницю визволення м. Дніпра

Щорічно, 25 жовтня, спільнота здобувачів освіти та педагогічних працівників ДПТНЗ "ДРЦПТО" згадують загиблих під час страшних подій 1943-го року. Битва за Дніпро стала однією із наймасштабніших і кривавих за всю світову історію.

 

WorldSills Ukrain_2019Конкурс професійної майстеності "WorldSills Ukrain"

24.10.2019 р. наш Центр прийняв участь у всеукраїнському конкурсі професійної майстеності "WorldSills Ukrain" за компетенцією: кулiнарне мистецтво, кондттерське мистецтво, який проходив у м. Запоріжжя


 

22 жовтня 2019 року в рамках тижня історії відбувся ще один цікавий та пізнавальний захід: патріотична екскурсія здобувачів освіти до музею АТО. Під час перегляду виставки, учні із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода про героїзм українських захисників на Сході нашої держави.

Учні переглянули фотографії сотень загиблих воїнів та дорогі їхньому серцю речі: улюблені шахи, книга, ікона, лист від матері, мобільний телефон зі слідом від вибуху.

Найбільше вразила всіх присутніх третя зала, створена за останніми європейськими тенденціями. Це мультимедійна експозиція, де трансляція відбувалася одночасно на чотирьох екранах. Тут учням показали панорамну документальну кінострічку про війну на Сході. Завдяки спеціальним технологіям створювався ефект повної присутності в епіцентрі подій.