Главная

ko79fpX3IkA         17 березня. І знову в третьому корпусі ДРЦПТО відкритий урок.

         Горбенко Ольга Борисівна - майстер виробничого навчання за професією "Машиніст тестообробних машин. Пекар. Кондитер" - запропонувала тему: "Приготування дріжджового тіста та виробів з нього. Пиріжки печені і смажені". 
         Ймовірно, секрет дріжджового тіста людство відкрило випадково. Дріжджові клітини якось там потрапили в тісто і викликали в ньому відомі нам сьогодні процеси. Воно ожило, задихало і стало рости. Можна собі уявити, як були вражені наші давні предки, які стали свідками цього чуда. Минули століття, перш ніж людський розум розкрив таємницю спиртового і молочного бродіння, але і до сих пір в народі кажуть не робити тісто, а творити. Дійсно, це таїнство. Його таємницю на своєму уроці і спробувала розкрити перед своїми учнями Ольга Борисівна Горбьенко.

Фото 2, фото 3, фото 4.

 
rs F5nzeAyc

      ВІДКРИТИЙ УРОК

     Цей березень для ДРЦПТО видався врожайним на відкриті уроки. На цей раз в присутності інших викладачів і керівництва навчального центру було дано урок з карвінгу Ольгою Олександрівною Марценюк- викладачем спец.дисциплін ті Аллою Олександрівною Гришечкіною - майстром виробничого навчання. Це був так званий бінарний урок, в якому зустрічаються, переплітаються і доповнюють один одного різні типи інформації. 

      Карвінг - одна з улюблених тем Ольгі Олександрівни, учасниці і переможиці багатьох конкурсів карвінгу. Її творчість була оцінена навіть кіпріотами. Так що, досвіду, яким вона могла б обмінятися, у неї більш ніж достатньо. 

      Алла Олександрівна Гришечкіна також досить досвідчений педагог, передає свою майстерність майбутнім кухарям і кондитерам з 2010 року. Тож не дивно, що урок пройшов на найвищому рівні і був гідно оцінений комісією. 

     Бажаємо нашим колегам нових перемог!
Фото2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8
 

2Вітаємо наших переможців!


У конкурсі творчих робіт з інформаційних технологій за напрямом 
«Комп`ютерна графіка та анімація» взяло участь 57 учнів із 25 ПТНЗ області. До розгляду журі надано 69 робіт. 
Наші переможці у номінаціях: 
- «Комп'ютерна графіка» 
І місце - Зубарєва Софія (група №7)

- «Арт-дизайн, фотоколаж» 
І місце – Зубарєва Софія (2 роботи) (група №7)

- «Анімація» 
І місце – Марченко Наталія (група №8)

Бажаємо подальших досягнень і перемог!!!

 

СПОРТИВНА РОБОТА