Главная

Прес-реліз

Обласного 61-го фестивалю колективів художньої самодіяльності учнівської молоді навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

«Профтехосвітній Дивограй – 2016»

Дата проведення: 5 квітня 2016 р.

 050

Історія фестивалю талановитих та творчих особистостей у навчальних закладах професійно-технічної освіти бере свій початок з 60-х років минулого століття.

Традиційно свято проходить уже 61-й рік. Фестиваль не мав перерви і став  невід’ємною складовою культурного життя професійно-технічної освіти області. Метою проведення Фестивалю є сприяння розвитку та примноження національних  надбань української  культури, посилення морального та естетичного виховання учнівської молоді, а також одною із складових є формування в молодого покоління  цілісного уявлення про культуру, побут, звичаї, традиції та обряди свого народу.

1-й відбірковий тур проводиться на базі навчальних закладів та складається зі звітних концертів, у ході яких журі навчального закладу відбирає кращих для участі у другому турі.

2-й тур – регіональний, проходить у вигляді міських концертів, учасниками яких є переможці та лауреати першого туру. Він проходить у таких містах: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград та Новомосковськ.

3-й – заключний тур. Проходить у вигляді Гала-концерту, котрий визначає володаря Гран-Прі та переможців І, ІІ, ІІІ ступенів, а також лауреатів Фестивалю у 9-ти номінаціях.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

 

Сьома Міжнаролна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» 

та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

gramota

 17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва

Міжнародна освітня виставка має на меті об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надати можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

Для учасників виставки були оголошені підсумки  конкурсу з тематичних номінацій.

Від нашого навчального закладу  у конкурсах прийняли участь 16 робіт педагогічних працівників, які  приймали участь  у 6

номінаціях.

За підсумками участі у виставці Дніпропетровський регіональний центр ПТО  отримав Золоту медаль у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час».

    DSC 0426DSC 0429

 

День довкілля

12.03.2016 у Дніпропетровському регіональному центрі з успіхом пройшов День довкілля. Педагогічний та учнівський колективи влаштували прибирання спортивного майданчика Центру по вул. Краснопільська. Того ж дня наш Центр відвідав директор департаменту освіти і науки Олексій Володимирович Полторацький, який ознайомився із матеріально-технічною і спортивною базою Центру та прийняв активну участь у благоустрої території навчального закладу. По завершенню доброї справи, Олексій Володимирович із задоволенням поспілкувався з майбутніми робітниками, націлив їх на  удосконалення майстерності в обраних професіях та побажав творчих успіхів.    

IMG 20160312_100828IMG 20160312_101042

 
Другие статьи...