Главная

30 травня 2019 року пройшла Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція на тему «Розвиток інформаційної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

 Організаторами Internet-конференції виступили: Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

 

Hауково-практична Інтернет-конференція

4 cert28 травня 2019 року пройшла Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю на тему «Розвиток ключових компетентностей особистості педагога в умовах реформування освіти».

Організаторами Internet-конференції виступили: Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти; Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» м. Дніпро.

У цьому заході взяли участь і наші колеги:
- Балуда О.В., завідувач відділення, викладач спеціальних дисциплін з тезами на тему «Професійна компетентність педагогів професійних (професійно-технічних) закладів освіти»;
- Зима О.Г., майстер виробничого навчання з тезами на тему «Сутність психолого-педагогічної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти»; 
- Павленко Я.В., викладач інформатики та предметів професійно - теоретичного циклу з тезами на тему «Розвиток інформаційно–цифрових компетентностей педагогічних працівників ДПТНЗ «ДРЦПТО» у контексті діджиталізації освіти»;
- Ягодка О.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи з тезами на тему «Застосування відновної методики медіації для вирішення конфліктів, виникаючих у професійних (професійно-технічних) закладах освіти».

 

Internet-конференція

«Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг в умовах інноваційного середовища системи професійно-технічної освіти»

12 червня 2019 року пройшла науково-практична Internet-конференція «Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг в умовах інноваційного середовища системи професійно-технічної освіти».

Організаторами Internet-конференції виступили навчально – методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

У цьому заході взяли участь і наші колеги:

 
Другие статьи...