Главная
ohrana tryda23 квітня 2019 року пройшла Всеукраїнська учнівська Інтернет-конференція «Охорона праці на роботі майбутнього (до Дня охорони праці)».
Організаторами Інтернет-конференції виступили Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти та Навчально – методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.
У цьому заході взяли участь і наші учні та педагогічні працівники:
-Холькін Софія, учениця 5 групи – керівник роботи Полупан В.В., старший майстер;
-Мельников Борис, учень 21 групи – керівник роботи Ткаченко Л.М.
 

Solonec28 травня 2019 року пройшов Всеукраїнський вебінар «Створення електронних засобів навчального призначення та впровадження їх у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Досвід, проблеми та перспективи».

Організаторами вебінара виступили навчально–методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.

У цьому заході взяла участь і наша колега – методист Солонець Н.В. з методичною розробкою «СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСІБНИКІВ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ».

 

 Участь у Всеукраїнському вебінарі

2805

    23 травня 2019 року викладач суспільних дисциплін Швидка О. М. прийняла участь у Всеукраїнському вебінарі для методистів, керівників методичних комісій викладачів суспільних дисциплін ЗО (ПТ)О за темою «Впровадження методу проектування в методичній роботі ЗП (ПТ)О» і поділилася власним досвідом створення патріотичних проектів в нашому навчальному закладі на прикладі участі в обласному конкурсі «Ми діти твої Україно» з проектом на тему «Сильні духом – герої нашого часу».