Главная

viber image4Конкурс «Ми проти насильства та жорстокості»

         Відділення молодіжної превенції Дніпровського відділу поліції м. Дніпропетровська на базі ДПТНЗ «ДРЦПТО» вже п’ятий рік поспіль організовують урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу «Ми проти насильства та жорстокості» серед учнів ПТНЗ області. Проведення конкурсу було започатковано у 2013 році з метою попередження проявів насильства серед учнівської молоді, запобігання розповсюдження відео та фото зображень за допомогою мобільного зв’язку із насильницьким і аморальним змістом: побиття однолітків, приниження серед учнівської молоді (шкільний «кібербулінг» - залякування фізичний або психологічний терор стосовно особистості з боку групи дітей).

 

Засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін

8 грудня 2017 року у ДРЦПТО відбулось засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін .

Тема засідання: Аналіз участі учнів центру в предметних конкурсах. Члени комісії активно обговорювали перелік знань, умінь, цінностей та ставлень («компетентностей»), оволодіння якими дають змогу діяти й розвиватися, змінювати культуру демократії в суспільстві.

На засіданні були присутні викладачі української мови та літератури: Н.І. Семенова, Н.Я.ТроцкоТ.В. Агеева; Викладач іноземної мови та заступник директора з НМР-Н.В.Шевченко

Фото 1, фото 2

 

«STEM – освіта: стан впровадження та перспективи розвитку

stemНаш Центр прийняв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему «STEM – освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбулася 9-10 листопада 2017 року. 

Мета конференції: пошук та виявлення ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій STEM – навчання, в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку; пошук інноваційних моделей та технологій розвитку обдарованої молоді та проблеми інтелектуального саморозвитку особистості дитини.
У конференції прийняли участь до 250 педагогічних та наукових працівників з усієї України.
Матеріали конференції розміщені в електронному збірнику.

https://imzo.gov.ua/stem-osvita/

 
Другие статьи...