Главная

Masnica2020Масниця в Україні-2020:
святкування та привітання

Будем Масляну стрічати,
Люту зиму проводжали.
Будуть танці, будуть співи
Та й млинці усім на диво.
Ой, яке ж то гарне свято
З ним дозвольте привітати!​​​​​​​

 

MasljanaСвяткуємо Масницю!

  В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят - Масницю. Вона присвячена приходу весни. Як Ви знаєте Масницю прийнято святкувати протягом усього тижня.

   Сьогодні (26.02.2020) ми вирішили поринути у цікаву подорож минулого українського народу. На базі корпусу № 2 нашого Центру, методистом Солонець Надією Віталіївною та викладачем Троцко Наталією Яківною, був проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Лялька-мотанка як символ і оберіг!».

 

2502 treningТренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою

«Розвиток критичного мисленням»

25.02.2020 року на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області співробітниками Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ було проведено тренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою «Розвиток критичного мисленням».

 

87021730 2711148788940393_3180059915569856512_oПідписання угоди про співпрацю

21 лютого між ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" і державним професійно-технічним навчальним закладом "Дніпровький регіональний центр ПТО" підписано угоду про співпрацю. Строк дії угоди - до 2025 року. Участь у зустрічі взяли керівник центру Віктор Кривозуб, ректор академії Микола Савицький, заступниця керівника з навчальної роботи ДРЦПТО Оксана Біла, голова Дніпропетровської профспілкової організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів Іван Сова, проректор ПДАБА Руслан Папірник.

Співпраця сприятиме підвищенню якості підготовки робітничих кадрів, залученню до вищої інженерної освіти активних, цілеспрямованих молодих людей.

 

blog«Блог, як інструмент навчання!».

В ДПТНЗ «ДРЦПТО» було проведене позачергове засідання за участю адміністрації, методистів та голів методичних комісій. Одним з питань, яке розглядалося на цьому засідання було «Створення єдиного методичного середовища у навчальному закладі».

Методична робота педагога мабуть сама основна в його діяльності, бо саме по результатам цієї роботи оцінюють рівень підготовки, самоосвіти та самовдосконалення педагогічного працівника.

 

СПОРТИВНА РОБОТА