Главная

NGДПТНЗ "ДРЦПТО" за ініціативи та підтримки голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Наталії ДЕМИДОВОЇ, організували Новорічні вітання для осіб ВПО, які працюють, проживають та навчаються у Центрі.

 

vogon mirСамоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ "ДРЦПТО" із задоволенням прийняли участь у заході передачі Вогню Миру (Вифлеємського Вогоню) до закладів освіти, який долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. Безмежно вдячні організвторам заходу і особисто Любові КРАВЧЕНКО за гарну ідею та її втілення у доховне виховання молоді!

 

svMikolaiСамоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ "ДРЦПТО" до Дня Св. Миколая влаштували справжнє свято, яке весь рік чекали з нетерпінням. Цього року на диво чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше. Отже на чарівне засніжене дерево всі бажаючі чіпляли свої побажання Миру та Перемоги у війні з рф. Співали пісень, читали вірші, приймали участь у вікторині, відволікалися від стресу, заряджали на позитив дітей ВПО, наближали Перемогу! Зі святом! Все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!

 

ShevchenkoВітаємо переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

Здобувачі освіти Центру прийняли участь у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Єлизавета Дворник, здобувачка освіти групи № 8 (другий курс), зайняла ІІІ місце – викладач Надія Семенова.

Хочемо побажати учениці, а також її керівнику натхнення та нових перемог!

 
JacikВітаємо переможців ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.
Здобувачі освіти Центру прийняли участь у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.
Михайло Сергенюк, здобувач освіти групи № 1 (другий курс), зайняв ІІІ місце – викладач Наталія Троцко.
Хочемо побажати учню, а також його керівнику натхнення та нових перемог!
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА