Главная
         ВІДКРИТИЙ УРОК КУХАРІВ
    IMG 373913.11.2014 у І корпусі Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти було проведено урок виробничого навчання з професії «Кухар» за темою: «Нарізання овочів складними формами. Елементи оформлення страв».          
   Майстер виробничого навчання Тишков Сергій Анатолійович при проведенні уроку застосував інформаційно - комунікативні засоби навчання, були використані мультимедійна презентація , фотоопитування, проходження учнями  тестів з використанням комп’ютерних програм.
 

Допомога воїнам АТО

солдад

 
Доки ти борешся – доти живеш!
IMG 808303.12.2013 року у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти відбувся традиційний захід «Доки ти борешся – доти живеш!», присвячений Міжнародному Дню інваліда. Присутніми були представники центра соціальної служби Красногвардійського р-ну, Міжнародної благодійної організації «Червоний Хрест»  Бабушкінського та Красногвардійського р-нів м. Дніпропетровська і громадської організації допомоги вагітним «Захист життя».
Зустріч відбулася в урочистій обстановці. Кожен учень пільгової категорії (а їх у навчальному закладі 27 осіб) отримали подарунки, а учасники художньої самодіяльності Центру створили святковий настрій для всіх присутніх у концертній залі.
Так у Дніпропетровському РЦПТО навчають, виховують і лікують поранені душі та працевлаштовують з вірою у майбутнє.  Фото 1
 
Другие статьи...