Главная

Декада  професії "Кухар"

В регіональному центрі пройшла декада професійної майстерності серед учнів з професії «Кухар»

11k11.12.2014.  Учні групи № 24, ІІ – го курсу показали майстер – клас перед аудиторією своїх однокурсників - готували канапе «Равлик», відкриті бутерброди «Метелик» та «Сонечко»

12k12.12.2014 Учні групи №30 демонструють приготування бутербродів канапе «Парус»

13k3.12.2014 Майстер-клас провели учні групи №25 - перед аудиторією демонструють виготовлення бутербродів канапе «Пінгвінчик», бутербродів відкритих «Квіточка» та «Сирні вітрила»

 

 

День писемності

4psЗ 10 листопада 2014 року до 14 листопада  в ДРЦПТО проходив  тиждень  української мови і літератури, який був присвячений Дню писемності і рідної мови. Протягом тижня проходили конкурси, завданням яких було – визначити кращих знавців української мови. 
Святкування розпочалося з лінійки-відкриття, де члени гуртка «Лінгва» презентували матеріали про життя і творчі надбання Нестора Літописця та ознайомили всіх присутніх з  умовами та завданнями І етапу ХV Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика. Фото 1
 
Учні активно брали  участь у всіх конкурсах…

 Конкурс стіннівок Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7

Конкурс «Ну-мо, українці!» між учнями І курсу  Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11

Конкурс читців віршів про рідну мову "О слово рідне! Хто без тебе я?" Фото 12 Фото 13 Фото 14 фото 15

В п’ятницю, 14.11.2014 р., на лінійці  були підведені підсумки тижня. Всі переможці конкурсів та активні учасники отримали солодкі подарунки…  

Фото 16 Фото 17

 

    МАЙСТЕР - КЛАС

    IMG 34939.10.2014 на базі регіонального навчально-практичного монтажно-будівельного центру професійно-технічного училища №6 м.Дніпропетровська методичною службою Дніпропетровської області організовано майстер-клас з впровадження інноваційних будівельних технологій виробництва з використання сучасних матеріалів.

   Від нашого учбового закладу цей майстер-клас відвідали майстер виробничого навчання Кирпич Оксана Олександрівна  і старший майстер Полупан Вікторія Володимирівна. Вони, як і інші учасники заходу, ознайомилися з можливостями центрів нових виробничих технологій, що функціонують при ПТНЗ області, результатами соціального партнерства центрів з фірмами - носіями сучасних  інноваційних будівельних технологій -   компаній «CAPAROL», «SILTA», «ЮДК «GAZ BETON».  

      Під час проведення майстер-класу з опорядження поверхні учасники мали можливість самостійно виконати прийоми роботи з застосуванням  сучасних матеріалів.

Фото 1  Фото 2  Фото 3  

 
Другие статьи...