Главная
Новое изображение2У суботу, 16 листопада 2013, у Дніпропетровську відкрили пам'ятник Герою Радянського Союзу Михайлу Панікахі. Учні Дніпропетровського регіонального  центру  професійно – технічної освіти були присутні на цьому заході. В урочистому відкритті пам'ятника брали участь Голова Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни, віце-прем'єр Олександр Вілкул, народний  депутати від партії регіонів Іван Ступак, ветерани, курсанти військового ліцею та мешканці міста. Герой Радянського Союзу Михайло Панікаха  загинув в Сталінграді при підриві німецького танка. Олександр Вілкул під час урочистої церемонії сказав : "Сьогодні ми відкриваємо пам'ятник нашому земляку Михайлу Панікахі, котрий віддав життя за Велику Перемогу над фашистськими загарбниками. Студенти дізналися про подвиг, що його вчинив Михайло Панікаха -    
 
Літературний конкурс «Розкрилля душі»
До 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка в ДРЦПТО проводився Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі». В конкурсі прийняли участь всі бажаючі і кращі результати  висвітлюємо на сайті
Вірші про Т.Г. Шевченка до 200-річчя з дня народження Холмогорової Інни, учениці 2 курсу групи № 3 ДРЦПТО
 
Декада зварювальників.

SDC1047512.11.2013 у  Дніпропетровському  регіональному  центрі  професійно-технічної освіти професією  «Електрогазозварник» було  урочисто  відкрито декади робітничих професій за галузевим спрямуванням, які у цьому навчальному році проходять під гаслом «Робітнича професія – вектор галузевого розвитку України».

Упродовж декади (12.11.2013  -   22.11.2013 ), у Центрі  пройшли   конкурси рефератів та кросвордів, олімпіади, конкурси  з фахової майстерності, позакласний захід «Твори, вигадуй та дерзай»,  в  якому прийняли  участь майбутні  фахівці  зварювальної  справи.
Свято зварювальників  продовжили спортивні змагання між групами .
За підсумками декади «Електрогазозварник»  кращі учні, які показали своє вміння і майстерність у зварювальній справі, були нагороджені грамотами та подяками.
 
Другие статьи...