Главная
1932 1933
ДПТНЗ "ДРЦПТО" разом з усією Україною сьогодні схиляє голови у пам’ять про тих, чиє життя забрав Голодомор…
Ця рана й досі ятрить кожному українцю. Нас не зламали голодомори, не зламають і російські ракети. Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!
 

Skovoroda


Троцко Наталія Яківна, Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти".

 

PATON23.11.2022 відбувся онлайн-семінар "Помодельне навчання з особливостей, переваг, характеристик зварювального обладнання PATON". Наші педагогічні працівники прийняли участь в цьому заході та ознайомилися з широким діапазоном взаємодії з металами, новітньою рецептурою для комфортного процесу зварювання, високою продуктивністю і екологічністю зварювального обладнання, яке тим самим підвищує безпеку роботи зварювальника.

 

ДПТНЗ "ДРЦПТО" відзначає День Гідності і свободи - свято, яке встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, ставших на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу у 2004 та 2013 роках". Для всих здобувачів освіти проведено єдину виховну годину "УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ."

Подробиці

 
ДПТНЗ "ДРЦПТО" з метою відволікання, заспокоєння, надання можливісті подумати про майбутнє, помріяти..., а також надихання здобувачів освіти на звитягу і укріплення віри в Перемогу України, організували прийняття їх участі в он-лайн виставці «МОЄ ХОБІ».
 

СПОРТИВНА РОБОТА