Главная
IMG 9484День соборності

22 січня 2015 року – День соборності учнівський та педагогічний колективи відзначили, прийнявши активну участь у Всеукраїнській акції «Дніпро єднає береги». Величезний український рушник довжиною в 1 кілометр, який міцно тримала активна молодь Дніпропетровщини з’єднавши два береги Дніпра, символізуючи єдність всієї нашої країни.
 
 День Святого Миколая

    21 грудня 2017 року  Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти відзначив День Святого Миколая подарувавши місту Дніпропетровську урочистий виступ вокального ансамблю «Джерело» на площі імені Героїв Майдану.
     Вокалісти ансамблю ще раз затвердили свій професіоналізм у майстерному виконанні новорічних та українських пісень зібравши навколо себе велику кількість мешканців  та  гостей міста, які добре повеселились та розважилися разом з учнями та пед. працівниками центру. 
Люди які зібрались на площі гучними аплодисментами  не відпускали ансамбль «Джерело» зі сцени впродовж двох годин не зважаючи на прохолодну погоду.
 

Декада професій громадського харчування в ДРЦПТО - зустрічаємо випускників шкіл

IMG 9407      Майбутні шеф-кухарі, а поки що учні  курсу

майсте-клас      Майстер-клас від випускника Центру Пятуна Сергія,

      а зараз - шеф-кухара ресторану "Старая таверна"
 

 

Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4 

 

Декада  професії "Пекар"

Цікаві заходи підготовлено та проведено майстрами виробничого навчання і викладачами у рамках декади із професії «пекар, тістороб, машиніст тістообробних машин, кондитер».

Було яскраво представлено дану професію пізнавально-розважальними заходами «Професія пекаря – найкраща!», майстер-класами:

25p25.11.2014р. Майстер - клас з ручної розробки дріжджового тіста для булочок: косичка з сиром, гамбургер з ковбасою, розочка з творогом, квіточка з сосисками, лорочка з творогом та мармеладом, трикутник з абрикосами. Виконавці - студентки групи №23 Бас Євгенія, Мадік Тетяна, Лежень Світлана.

26p26.11.2014р. Майстер-класом було презентовано  асортимент булочних виробів,які в наш час пропонує харчова галузь, техніку виконання та робочі прийоми яким навчають у нашому центрі. Виконавці -  учні групи № 28 І курсу Кравець Анна, Троценко  Яна, Панченко Микола.

27p27.11 2014р. Учениці І курсу групи № 32 Шаповал Катерина, Жупанин Наталія, Дрюкова Яна проводили майстер – клас по розробці булочок.

Метою декади є показати у майстер-класах  техніку виконання робочих прийомів та  майстерність учнів, які навчаються у нашому центрі.

 

 

Декада  професії "Кухар"

В регіональному центрі пройшла декада професійної майстерності серед учнів з професії «Кухар»

11k11.12.2014.  Учні групи № 24, ІІ – го курсу показали майстер – клас перед аудиторією своїх однокурсників - готували канапе «Равлик», відкриті бутерброди «Метелик» та «Сонечко»

12k12.12.2014 Учні групи №30 демонструють приготування бутербродів канапе «Парус»

13k3.12.2014 Майстер-клас провели учні групи №25 - перед аудиторією демонструють виготовлення бутербродів канапе «Пінгвінчик», бутербродів відкритих «Квіточка» та «Сирні вітрила»

 

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА