Главная
Обласний  семінар з профорієнтації

 03109.04.2013 р. у нашому Центрі відбувся семінар молодих педагогів ПТО області, які виконують почесну місію, займаючись професійною орієнтацією молоді, випускників шкіл 9, 11 класів та незайнятого населення.
У співдружності методичний центр ПТО Дніпропетроської обл. – ДНВЦ № 2 – ЗОСШ м. Дніпропетровська, а саме: № 89, 34, 62, 48, 49, 101, 112, 119 Бабушкінського та Красногвардійського р-нів були свідками можливості профтехосвіти ДНВЦ № 2.
Свято відкрив директор Центру В.М. Кривозуб. Він зробив настрій учасникам семінару та юним глядачам – учням, які сьогодні шукають себе у майбутньому. Не заблукати у пошуку професій, а обрати саме ту, до якої лежить душа та підказує серце, - саме так потрібно підходити до вибору професії.
Святковий настрій надав виступ агітбригади «Ми креативу діти». Її учасники, творчообдаровані діти, учні різних професій висловили думку, що тільки вірний вибір професії, творче натхнення та плідна праця зроблять нашу Україну заможною.
 
Спецкореспондент     ДНВЦ № 2                                               Е.Д. Гуткіна
 
Хай квітне наш славетний край!

IMGA024820 квітня у нашому місті відбувся традиційний весняний суботник, у якому взяли участь 239 представників навчально-виробничого центру №2. Учасниками трудового десанта були адміністрація Центру, педагоги, майстри виробничого навчання та учнівська молодь.
Гасло цього заходу проголосили члени учнівського самоврядування: «Рідному місту – числі, зелені та затишні парки!». Майбутні будівельники взяли активну участь у висадженні квітів та багатьох галявин паркової зони Севастопольського парку. Кожна алея сяяла зеленню.
На 11 годину до святкового відкриття парку завітали почесні гості: Віце-Прем’єр-міністр України Вілкул О.Ю., мер міста Куліченко І.І., голова облдержадміністрації Колєсніков Д.В. та народний депутат України Ступак І.І., які також взяли активну участь у прикрашенні алеї героїв Севастопольського парку.
 
Обласна виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільсьво - 2013»
 
14

03.04.2013 р. відбулося відкриття обласної виставки профорієнтаційного напрямку «Дніпропетровщина запрошує на навчання випускників 2013 року». Виставка була відкрита об 11.00 год.
В урочистій зустрічі взяли участь випускники шкіл міста та області. У перегляді виставки взяв участь губернатор Дніпропетровської області Дмитро Валерійович Колесніков.

22Вперше він познайомився з учнями та майстрами в/н Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2.  Він зацікавився новими технологіями начання та виробництва, які сьогодні використовують, навчаючи учнів – майбутніх зварників. А також взяв участь у проведенні майстер-класу, щодо нової технології з’єднання пластикових труб.
Губернатор вів розмову з учнями, - майбутніми електрогазозварниками.
Ветеран професійної освіти О.Ф. Моїсеєв, який випустив більше 2000 спеціалістів, відповів на всі питання губернатора, а також представив випускника 2013 року, Побережного Сергія, молодого фахівця, який закінчує навчальний рік та отримує диплом з відзнакою. Випускник вже має місце роботи у Дніпропетровському трамвайно-тролейбусному ДЕПО.
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА