Главная

Майстер-клас на тему MK Solonec

«Навіщо потрібно впроваджувати навчання

критичного мислення в освітній процес?»

20.02.2020 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений майстер-клас на тему ««Навіщо потрібно впроваджувати навчання критичного мислення в освітній процес?».

 

Fiz matemЗавжди цікаво дізнатись про досвід колег!

18.02.2020 року НМЦ ПТО у Дніпропетровської області провів засідання секції викладачів фізико-математичних дисциплін. Засідання проходило у формі семінару з майстер-класами, на якому досвідом та рекомендаціями що до підготовки здобувачів освіти до здачі ЗНО поділились доцент кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету "Прикладна математика" Волошко В.Л., викладачі математики Чернюх Н.Г. (ЗДЦПТО), Мамедова Ю.О. (ВПУ 75), Єськіна В.В. (ДПЗЛ), Пашкова М.А. (КВПУ) та методист НМЦ ПТО Шорохова О.А.

 
Хвилина мовчання в День пам’яті загиблих Небесної Сотні. «Алея пам’яті – знакове місце для кожного

Samovrjad

мешканця області. Тут розміщені фото наших Героїв-бійців із Дніпропетровщини, чиє життя забрала війна. Нажаль, їхня кількість зростає. І ми – молоде покоління маємо пам’ятати, хто дає нам можливість жити мирно та вільно».
Самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО».

 

IIIВітаємо переможця!

    З метою залучення молоді до використання інформаційних технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” у січні 2020 року проведено обласний конкурс Комп’ютерної графіки та анімації.
    Наш Центр також прийняв участь у цьому заході.
   Здобувач освіти групи № 8 Лесько Ілля, під керівництвом викладача Павленко Яни Володимирівни, зайняв ІІІ місце в номінації "Комп'ютерна графіка" з роботою "Снігур".

 

З метою підняття престижності професійної освіти та популяризації робітничих професій ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" долучився до профорієнтаційного челенджу «#ВсебудеПТО

PTO

 

СПОРТИВНА РОБОТА