Главная

orientacija

Центр Професійної Кар'єри продовжує свою роботу в інтернатних закладах.

Мобільна профорієнтаційна група відвідала інтернатний заклад з проведенням семінару-тренінгу "Орієнтація та переваги світу робітничіх професій"


 

Tовариські матчі з міні-футболуmini-footbol

15-16.02.2020р. На базі ДРЦПТО в цілях профорієнтаційної роботи спільно з ФК Чемпіон, в період позапланових канікул, серед шкіл 77,117 та 137, було проведено товариські матчі з міні-футболу.


 

froniusМайстер-клас зварювального виробництва фірми "Фроніус"

13.02.2020 на базі ДПТНЗ "ДРЦПТО" проводився майстер-клас зварювального виробництва фірми "Фроніус", на якому здобувачі освіти ознайомились із сучасним обладнанням та приймали активну участь у заході. За підсумками конкурсу переможці отримали подарунки.


 

 


 

Участь нашого Центру в проєкті GIZ!GIZ

Оксана Біла була учасником навчальної поїздки у рамках проєкту GIZ з питання кваліфікаційної та професійно-технічної освіти у секторі енергоефективності.

Цілі та методи роботи:

Українські експерти відвідали австрійські організації, які беруть участь у підготовці фахівців для різних галузей держави. Під час зустрічей представники різних організацій розказали про свій підхід щодо кваліфікаційної та професійно-технічної підготовки спеціалістів.

 

Семінар-тренінг з питань оновлення змісту проведенняSM-2

профорієнтаційної роботи серед молоді

Центр Професійної Карьери у ДПТНЗ "ДРЦПТО" спільно з Обласним Центром Зайнятості продовжує навчання. 12.02.2020 проведено семінар-тренінг з питань оновлення змісту проведення профорієнтаційної роботи серед молоді. Змінюємо вектор на сучасне сприйняття інформації новим поколінням і впевнено крокуємо на зустріч майбутнім здобувачам професій! Дякуємо творчому колективу ДПТНЗ "ДРЦПТО" за активність та працівникам Обласного Центру Зайнятості і беспосередньо, Людмилі Барсуковій за плідну співпрацю!


 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА