Главная

14 03_GIZ
14.03.2023 року була проведено чергова робоча зустріч в рамках проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.

 
ShevchenkoТиждень був насичений та цікавий!
В нашому Центрі проводилися ряд заходів щодо святкування дня народження українського письменника.
Здобувачі освіти приймали участь в онлайн-марафоні «Шевченко - голос душі українського народу» (читання поезій), переглядали ряд документальних фільмів,
 
competition cook15.03.2023р. в ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» проводилася онлайн-олімпіада серед здобувачів освіти з професії Кухар.
В олімпіаді приймали участь:
гр.14 Маклакова Валерія;
 
chrome-capture-2023-2-16 2Здобувачі освіти ДПТНЗ "ДРЦПТО" 15 березня 2023 року о 12.15 в прямому етері Єдиного Телевізійного Марафону на телеканалі 1+1, здобувачі освіти передивилися Всеукраїнський урок з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців та кар’єрних радників.
Всеукраїнський урок з профорієнтації – є щорічним уроком, який реалізується в рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Дякуємо організаторам:
Міністерству освіти і науки України,
 

chrome-capture-2023-2-16 1Вихователі гуртожитку продовжують свою роботу у напряму психологічної реабілітації здобувачів освіти та мешканців гуртожитку ВПО і іх дітей, організовуючі відвідини благодійної місії ГО "Просвітлення", де можливо послухати пісень, поспілкуватися на різні теми, отримати благодійну допомогу.

Наближаємо Перемогу разом.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА