Главная

22 жовтня 2019 року в рамках тижня історії відбувся ще один цікавий та пізнавальний захід: патріотична екскурсія здобувачів освіти до музею АТО. Під час перегляду виставки, учні із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода про героїзм українських захисників на Сході нашої держави.

Учні переглянули фотографії сотень загиблих воїнів та дорогі їхньому серцю речі: улюблені шахи, книга, ікона, лист від матері, мобільний телефон зі слідом від вибуху.

Найбільше вразила всіх присутніх третя зала, створена за останніми європейськими тенденціями. Це мультимедійна експозиція, де трансляція відбувалася одночасно на чотирьох екранах. Тут учням показали панорамну документальну кінострічку про війну на Сході. Завдяки спеціальним технологіям створювався ефект повної присутності в епіцентрі подій.

 

Одиннадцята міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"diplom

та десята міжнародна виставка освіти закордоном "World Edu".

   22 жовтня 2019 року розпочала свою роботу Одиннадцята міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" та десята міжнародна виставка освіти закордоном "World Edu".

   "Інноватика в сучасній освіті" - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

 

Акція "Для тебе мій захисник

15.10.2019 року Молодіжним центром "OSVITORIUM" за підтримки Дніпровської обл ради, було проведено акцію "Для тебе мій захисник". В цій акції прийняли участь "учні-джури" нашого Центру. На цьому заході були проведені цікаві бесіди з ветеранами АТО, а також організована екскурсія до музею воїнів АТО.

https://www.facebook.com/100001446776395/videos/2786423924749139/


 
Другие статьи...