Главная

Звіт про роботу методичної комісії з професій «Громадського харчування»

Makarova MK

         30 жовтня 2018 року відбулося засідання методичної комісії з професій «Громадського харчування». Атмосфера в якій працювала методична комісія була творча і продуктивна. До плану роботи були внесені наступні питання:

  1.З метою підвищення якості мотивації до професійної діяльності, підняття престижу суспільно-значимих фахівців та набуття адекватного практичного досвіду запропоновано провести тиждень з професій «Громадського харчування» під гаслом: «В професії - твоє майбутнє», голова МК Макарова Т.М. внесла пропозиції щодо проведення таких заходів: конкурс-виставка газет та оформлення банерів за тематикою «Моя професія-моя гордість; конкурс кросвордів «Що ти знаєш про професію «Кухар. Кондитер?», літературна гостинна - «Моя професія найкраща» - вірші присвячені професії «Кухар». Майстри виробничого навчання Пронь І.В. та Громова К.В. запропонували провести майстер-клас з карвінгу- мистецтво художнього різьблення по овочах і фруктах.

 

Cemenova

20 вересня 2018 року відбулася Всеукраїнська ювілейна науково-практична інтернет-конференція «Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського», в якій взяли участь провідні викладачі ДПТНЗ «ДРЦ ПТО» Агеєва Т.В. і Семенова Н.І. На конференцію викладачі презентували свої статті на тему «ВПЛИВ ПЕДАГОГІЧНИХ ДУМОК В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО НА РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ОСВІТИ В ДПТНЗ «ДРЦ ПТО». За участь у конференції викладачі отримали сертифікати від НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ УНИВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІНОЇ ОСВІТИ.

 

74 zvilnennjaЛінійка Памяті

       З нагоди 75 різниці звільнення нашого міста Дніпра і 74 річниці звільнення всієї України від нацистських окупантів, 25 жовтня 2018 року в корпусі №2 була проведена лінійка Памяті. 
     На ній пролунали слова вдячності загиблим героям, захистникам нашої Вітчизни. Звучали побажання завжди пам’ятати їх подвиги, бути вдячними за їх героїзм та відданість Батьківшині.


Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4

 
Другие статьи...