Главная

27.06.2018  у ДПТНЗ «ДРЦПТО» з успіхом проходили урочистості з нагоди

22 річниці Конституції України.

     Свято, як завжди відкрив директор Центру, заслужений працівник освіти Віктор Маркович Кривозуб, привітавши присутніх з 22 річницею Конституції України та у своїй промові наголосив, що Конституція України є гарантом навчання майбутніх фахівців та їхнього працевлаштування, а також запевнив, що молодь має право на безумовне перше робоче місце.

      Викладачами історії Центру проведено єдиний урок з елементами театралізації з виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону: «Конституція – оберіг нашої держави». Далі учні Центру прийняли участь у спортивних змаганнях на честь Дня Конституції, співали патріотичних пісень та пригощалися кашею, яку приготували на вогнищі випускні групи з професії «Кухар. Кондитер.»

 фото 1, фото 2

 

wallpaper2you 258944Випуск групи за професією

«Оператор комп'ютерного набору. Контролер-касир»

 

08.06.2018р. успішно пройшло дипломування групи №8 за професією «Оператор комп'ютерного набору. Контролер-касир»
Всі учні намагалися гідно захистити свою професію за допомогою презентацій з предмету «Контрольно-касове обладнання та організація торгівлі».
Бажаємо їм успіху в обраній професії!

фото

 

02 07_3Ми - рекордсмени!

02.07.2018 наш Центр брав участь у зборі найбільшого панно з полуниці. На нього пішло 320 кілограмів полуниці і це найбільше в Україні ягідного панно. Довжина полотна склала 7 метрів 5 сантиметрів, ширина - 2 метри 52 сантиметрів. Саме такі цифри занесли до книги рекордів України. Рекорд здивував всіх ще і креативністю - адже це не просто рекорд, а смачний подарунок дітям Дніпра.

фото1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

 
Другие статьи...