Главная

Участь у майстер-класіSertifikat svarka

12.06.2019 року на базі Камянського вищого училища пройшов майстер-клас з впровадження інноваційних технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Майстри виробничого навчання нашого навчального закладу, Стефанський Станіслав Генріхович та Дишко Віктор Іванович, також взяли участь у цьому заході та отримали сертифікати учасників.

фото 1

 

knauf30.05. 2019 року члени методичної комісії "Оздоблювальних дисципліни" прийняли участь у науково-практичній конференції «Інноваційний тиждень з технологіями КНАУФ», організаторами заходу стала компанія «КНАУФ Гіпс Київ», метою конференції було ознайомлення з сучасними виробничими технологіями компанії Кнауф. 
Викладачі, майстри виробничого навчання, керівник методичної комісії були запрошені на презентації інноваційних будівельних технологій КНАУФ, електронного уроку «Криволінійні поверхні з ГКП», навчального посібника «КНАУФ-дизайн у професійній підготовці фахівців будівельної справи», майстер - клас «Зведення внутрішньої перегородки будівлі з використанням ЛСТК та плит Аквапанель КНАУФ», та отримали сертифікати компанії «Кнауф».

 
ohrana tryda23 квітня 2019 року пройшла Всеукраїнська учнівська Інтернет-конференція «Охорона праці на роботі майбутнього (до Дня охорони праці)».
Організаторами Інтернет-конференції виступили Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти та Навчально – методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.
У цьому заході взяли участь і наші учні та педагогічні працівники:
-Холькін Софія, учениця 5 групи – керівник роботи Полупан В.В., старший майстер;
-Мельников Борис, учень 21 групи – керівник роботи Ткаченко Л.М.