Главная

collage205 _korpДо 205-ряччя від дня народження Т.Г.Шевченка

З 7 березня в ДРЦПТОГ (І корпусу) розпочався тиждень Шевченківських днів. Викладач української мови і літератури, Семенова Н.І., разом із членами гуртка «юний філолог» підготували ряд заходів, присвячених життю і творчості великого кобзаря.

Тиждень розпочався шевченківськими читаннями: учні читали твори великого кобзаря, твори українських письменників, присвячених Шевченку та переглядали відеоматеріали про поета.

Учні третього курсу пдготували історичний екскурс «Невідомий Шевченко».

 

viber image_2019-03-18__12.22.17В грудні 2018 року Дніпропетровським відділенням Малої академії наук був проведений обласний конкурс з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара, що проводився за підтримки департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.Mihalko

Здобувачка освіти нашого навчального закладу, Михалко Римма, учениця групи № 27, взяла участь в цьому конкурсі зі своїм дослідницьким проектом та зайняла ІІІ місце у номінації «Олесь Гончар в українському інтелектуальному співтоваристві в контексті XX століття».

Вітаємо Михалко Римму та викладача Агєєву Тамару Василівну - наукового керівника дослідницького проекту з перемогою в конкурсі!

 

І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності 

14 березня 2019 р. в ДПТНЗ «ДРЦПТО» було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професій «Кухар». Конкурс проводиться у два тури: теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів професійної підготовки і включав в себе виконання тестових завдань на персональному комп'ютері. Найкращий результат показала учениця групи № 24 - Лучнікова Аліна.