Главная

 

forum EKФорум учнівських євро клубів

   30 травня 2019 року волонтери євро клубу «Ukraine. Europe. World.» Мануйленко Андрій та Авраменко Христина разом з координатором Швидкою О. М. прийняли участь у Форумі учнівських євро клубів серед переможців від профтехосвіти Дніпропетровщини у Конкурсі проектів «Я поважаю європейські цінності», ініційованого Представництвом ЄС.
   В програмі заходу відбулися: перегляд презентацій ЄК, стріт-арт, креативний пленер «Майстер-клас з ілюстрації», флешмоб, брейк – кава та інше.

 

28.05.2019 року в нашому Центрі пройшла інструктивно-методична нарада з головами методичних комісій на тему «Підсумки методичної роботи за 2018-2019 н.р., пріоритетні напрямки діяльності на 2019-2020 н.р.». Обговорювалися наступні питання:NARADA

 результати анкетування педагогічних працівників Центру;

 робота школи комп’ютерної грамотності «Comp – E»;

 визначення загальної методичної проблеми на 2019-2020 н.р.;

 визначення пріоритетних напрямів роботи на 2019-2020 н.р.;

 використання модульного об'єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle у системі управління навчальним процесом Центру.

 

Апостоли слов'янської писемності

В день слов'янської писемності та культури в бібліотеці ДПТНЗ "ДРЦПТО" пройшов урок духовності: "Апостоли слов'янської писемності", на якому влаштували пом'ять святих Кирила та Мефодія, які заклали фундамент всіх слов'янських літератур, надавши світу алфавіт - глаголицю і кирилицю.

apostoli
"В вас мудрість вічна і любов жива...

А хтось же вас народжував, слова,
Хтось ті суцвіття звуків винаходив,
Що стали потім мовами народів."
(С.Телюнюк)

 
Другие статьи...