Главная

Дякуємо нашим колегам за високу оцінку!

Користуючись нагодою, хочемо також щиро подякувати колективу ДТЗЕ імені Є.О.Патона за вагомий внесок у підготовці майбутніх спеціалістів та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Podjaka

 

Geogr IIВітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

28 листопада 2019 року здобувачі освіти Центру прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії серед закладів П(ПТ)О Дніпропетровської області.

Сердюк Олексій Сергійович, здобувач освіти групи № 10 (перший курс), зайняв почесне І місце.

Зараз Олексій, під керівництвом викладача історії Швидкої Олени Миколаївни Geogrготується до ІІІ етапу обласної олімпіади з історії, яка відбудеться у січні 2020 року.

 

zasidanmja09.12.2019 р. на базі І крпусу ДРЦПТО було проведено розширене засідання первинної профспілкової організації ДРЦПТО, на якому були присутні керівник Кривозуб В.М., заступники керівника, старші майстри, методисти, головний бухгалтер, коменданти гуртожитку, юристконсульт, інженер з охорони праці.
Були розглянуті нагальні питання. В звязку з трагедією у Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу увагу приділили питанню з протипожежної безпеки, підготовка до канікулярного періоду (проведення інструктажів та план заходів на час канікул). З доповіддю про стан протипожежної безпеки заслухали юристконсульта, інженера з охорони праці.
Було прийняте рішення про проведення перевірки протипожежної безпеки та усунення можливих недоліків.

 
Другие статьи...