Главная

Solonec28 травня 2019 року пройшов Всеукраїнський вебінар «Створення електронних засобів навчального призначення та впровадження їх у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Досвід, проблеми та перспективи».

Організаторами вебінара виступили навчально–методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.

У цьому заході взяла участь і наша колега – методист Солонець Н.В. з методичною розробкою «СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСІБНИКІВ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ».

 

 Участь у Всеукраїнському вебінарі

2805

    23 травня 2019 року викладач суспільних дисциплін Швидка О. М. прийняла участь у Всеукраїнському вебінарі для методистів, керівників методичних комісій викладачів суспільних дисциплін ЗО (ПТ)О за темою «Впровадження методу проектування в методичній роботі ЗП (ПТ)О» і поділилася власним досвідом створення патріотичних проектів в нашому навчальному закладі на прикладі участі в обласному конкурсі «Ми діти твої Україно» з проектом на тему «Сильні духом – герої нашого часу».

 

 

forum EKФорум учнівських євро клубів

   30 травня 2019 року волонтери євро клубу «Ukraine. Europe. World.» Мануйленко Андрій та Авраменко Христина разом з координатором Швидкою О. М. прийняли участь у Форумі учнівських євро клубів серед переможців від профтехосвіти Дніпропетровщини у Конкурсі проектів «Я поважаю європейські цінності», ініційованого Представництвом ЄС.
   В програмі заходу відбулися: перегляд презентацій ЄК, стріт-арт, креативний пленер «Майстер-клас з ілюстрації», флешмоб, брейк – кава та інше.