Главная

10Сумно, але фінал проєкту вже близько!!! 23 червня 2020 року відбудеться "Всеукраїнський конкурс на кращий проєкт із улаштування системи утеплення фасадів будівель" із використанням передових енергозберігаючих технологій, як підсумок навчання за освітньою програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» для підвищення кваліфікації та отримання часткової кваліфікації/додаткових компетентностей з професії «Монтажник систем утеплення будівель", організатор заходу: ГО "Міжнародна фундація розвитку". На конкурснійоснові буде здійснено оцінювання

 

01 06_2020 

Вітаємо з Днем захисту дітей та запрошуємо всіх охочих взяти участь у спортивних змаганнях «Здорові діти - здорова нація – успішна Україна» ONLINE та перевірити себе, розв’язавши ребус «Права дитини».

            1. Завдання

- Розгадайте ребуси (натисніть для переходжу на завдання)

2. Умови виконання комплексу фізичних вправ

Комплекс виконується протягом п’яти хвилини на максимальну кількість разів та складається з п’яти вправ: присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки вправо та вліво.

На виконання кожної вправи – одна хвилина. Відпочинок протягом виконання вправ комплексу довільний і не обмежений та проводиться за рахунок часу (перейдіть за посиланням)


 

 viber_2020-04-19_11-02-11Шановні колеги, здобувачі освіти, батьки!

Бажаємо душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає на добро та праведні справи. Нехай Пасхальне свято стане початком нового життя - кращого і добрішого!

ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти"

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА