Главная

32 Chornobil

32-річчя Чорнобильської трагедії

Хай стане мир міцнішим і стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство незабуде.

В день 32-річчя Чорнобильської трагедії в ДПТНЗ ДРЦПТО бібліотекою був проведений усний журнал «Чорна спадщина Чорнобиля». Виступили : учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Желєзняков Олександр Олександрович, викладач хімії Герасимова Соня Акопівна, інженер по техніці безбеки Гжевський Євген Павлович, ведучими ж були наші практиканти: студенти Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму Боярчук Яна і Шелест Дмитро.

 

5440756 180
«Козацька наснага»

    24 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Дніпровського регіонального центру професійно – технічної  освіти», відбулися змагань 62-ї обласної Спартакіади учнів серед ПТНЗ Дніпротпетровської обл. «Козацька наснага». Участь приймали дві команди м.Дніпро (ПТУ – 2, ДРЦПТО), та чотири команди з області.

 

Закладання символічної пам’ятної капсули

У ДПТНЗ «Дніпровському регіональному центрі професійно-технічної освіти», який не тільки якісно готує робітничі кадри за напрямками будівельної та електротехнічної галузі, харчової промисловості та сфери обслуговування, надає середню освіту але й веде велику роботу по всебічному розвитку особистості підростаючого покоління Центру. В зв’язку з цим 5 квітня на спортивному майданчику Центру, частину якого передано місту для будівництва спортивного комплексу «Академія спортивних єдиноборств», освятили та заклали символічну пам’ятну капсулу для будівництва нового спортивного об’єкту, ініціатором якого став президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович Петровський. Цим він і наш Центр втілюємо у життя мрію багатьох тренерів та спортсменів.