Главная
День Св. Валентина
IMG 9499Традиційно  учнівське самоврядування Центру у День Св. Валентина влаштовували захід, який передбачав не тільки конкурси серед учнів закладу «Кохання з першого погляду», «Найкраща Валентинка», «Найкраща телеграма для закоханого(ої)», а й відверту розмову на вічні теми кохання. Захід завжди починався з вітального слова директора навчального закладу Віктора Марковича Кривозуба і супроводжувався виступами вокального ансамблю «Джерело». Але у 2015 – році учні вирішили доповнити свято виготовленням «Валентинок»зі словами любові та віри в Перемогу України для поранених хлопців – солдат, які стояли на захисті нашої Батьківщини, а зараз знаходяться у воєнному госпіталі та лікарні ім. Мечникова та міській лікарні № 16. Так, група учнів – волонтерів Центру на чолі з викладачем української мови та літератури Семеновою відвідали ці медичні заклади та разом з «Валентинками», які виготували власноруч, пригостили поранених солодощами, які зібрали під час акції «Вам, солдати для Перемоги». Учнів Центру тепло зустріли поранені бійці національної гвардії України та медичний колектив лікарні. Учні з любов’ю вручили «Валентинки та солодке печиво і разом за гарячим чаєм поспілкувалися на вічні теми, розігрівши душі наших захисників, які теж мають закоханих жінок та дівчат і мужньо захищають їх та наш з Вами спокій і рідну землю.
 
IMG 9484День соборності

22 січня 2015 року – День соборності учнівський та педагогічний колективи відзначили, прийнявши активну участь у Всеукраїнській акції «Дніпро єднає береги». Величезний український рушник довжиною в 1 кілометр, який міцно тримала активна молодь Дніпропетровщини з’єднавши два береги Дніпра, символізуючи єдність всієї нашої країни.
 
НОВИЙ РІК 
IMG 9475Прийшла зима, а разом з нею і Новорічні свята, які починаються з Андріївських вечорниць. Молодь  у це свято завжди  розважалась співала пісень, танцювала, і рядилась у костюми казкових персонажів .
Тож, з нагоди початку зимових свят учнівське самоврядування Центру подарували учнівському та педагогічному колективу справжній м’юзікл «Новий рік прийшов на Україну», де з успіхом виступили вокалісти ансамблю «Джерело», який кожного року поповнюється новими талантами. По завершенню свята зі словами Новорічного привітання виступив директор ДРЦ ПТО Віктор Маркович Кривозуб, який багато років поспіль приділяє значну частину уваги та часу для розвитку і оздоблення позаурочної зайнятості учнівської молоді Центру. Усі учасники свята були нагородженні святковими солодкими подарунками.
 
Другие статьи...