Главная

BYDIV

 

Дорогі наші майбутні студенти, шановні батьки!

    Вибір майбутньої спеціальності та навчального закладу, де Ви будете її отримувати, - дуже відповідальний крок, який повинен стати визначальним у вашій подальшій долі. Якісна освіта, престижна професія дозволяють бути впевненими в завтрашньому дні, забезпечити успішну кар'єру, гідну зарплату, високий соціальний статус, авторитет у суспільстві.

    Наш Центр має багаторічною історією, міцний методичний фундамент і славні традиції.

    ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ - це велика і дружна сім'я - більше тисячі талановитих учнів з усіх куточків України, понад 100 викладачів. Частиною цієї сім'ї можете стати і Ви!

    Наш Центр надає своїм учням все можливе для повноцінного особистісного розвитку і професійного росту. Ви зможете займатися дослідницькою роботою під керівництвом провідних викладачів, проявити себе у спорті та творчості. Викладачі та співробітники зроблять все, щоб період навчання запам'ятався Вам не тільки складнощами, пов'язаними з оволодінням професією, а й залишив у пам'яті яскраві враження про студентські роки, як  найцікавішу пору  в житті.

 

Вибираючи ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ, Ви робите правильний крок в майбутнє!

 

BTvvFuYp3Zs

23.06.2016

відбулося дипломування груп № 6, 9 за фахом:

Кухар. Кондитер


Фото 1, фото 2, фото 3


IMG 20160624_13211824.06.2016

відбулося дипломування групи № 2 за фахом:

штукатур. лицювальник - плиточник. маляр.

фото 1, фото 2

 
Другие статьи...