Главная

MyCollages4Виховуємо маленьких європейців

     21 березня 2019 року учні Центру, які є волонтерами євро клубу «Ukraine. Europe. World», в рамках проекту «Виховуємо маленьких європейців» провели виховний захід та завітали до одного з дитячих закладів мікрорайону з казкою «Буратіно в країні толерантності».

 

22.02.2019 року у нашому Центрі на базі корпусу № 2 відбулося третє засідання євро клубу «Ukraine. Europe. World.», координатором якого є викладач суспільних дисциплін Швидка Олена Миколаївна.

На засіданні були розглянуті наступні питання євро клубу:

1.  Участь у конкурсі проектів серед євро клубів України на тему: «Як рух України до ЄС змінює нашу країну».

2.  Підготовка до гри «Ідеальна пара» (присвячена Міжнародному жіночому дню – 8 березня).

 

«Ukraine. Europe. World.»

EK2

     30.01.2019 року у нашому Центрі на базі корпусу № 2 відбулося друге засідання євро клубу «Ukraine. Europe. World.», координатором якого є викладач суспільних дисциплін Швидка Олена Миколаївна.

      На засіданні були розглянуті наступні питання євро клубу:
1.Участь у конкурсі проектів серед євро клубів України на тему: «Як рух України до ЄС змінює нашу країну».
2.Участь та реєстрація учнів Центру у вікторині «Еuroquiz».
3.Віртуальна подорож до Польщі.
4.Вікторина до Дня Соборності та Пам'яті Героїв Крут.
5.Створення у соціальних мережах групи євро клубу «Ukraine. Europe. World.».

фото1, фото2, фото3, фото4

 

LOGO ingl_scool

Шановні колеги, ви всі знаєте, що роль англійської мови у сучасному світі дуже велика. Зовсім нещодавно вона була для нас іноземною мовою, а сьогодні вона є міжнародною. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надають величезне значення. Майже кожен мріє вивчити її хоча б на початковому рівні. 

Сьогодні, якщо ти володієш англійською мовою, це значить що ти людина сучасна, мисляча, відповідаєш образу сучасної успішної особистості. Знання англійської мови є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

 

Засідання євро клубу «Ukraine. Europe. World.»

13.12.2018 року у нашому Центрі на базі корпусу № 2 відбулося перше засідання євро клубу «Ukraine. Europe. World.», координатором якого є викладач суспільних дисциплін Швидка Олена Миколаївна. На засіданні був обраний керівний склад євро клубу:

 
Другие статьи...