Главная

Бібліотека обслуговує читачів:

    понеділок, вівторок - з 09.00 до 17.00

   середа, четвер - з 14.00 до 20.00  

   п’ятниця - з 10.00 до 16.00
     субота, неділя - вихідні

slajd1-680x510

 

1360432977 27324b086e4bd710847564ad3c49eb03

Мотиви звертання до послуг бібліотеки.
 
 Головна мета сегментації не тільки в тому, щоб виділити окремі групи користувачів конкретними послугами бібліотеки, але й знайти потенціальних користувачів, готових виявитися при певних обставинах.
 Якщо говорити про бібліотеку як про конкретний культурний, духовний та цивілізований феномен, для неї безперечними залишається гуманістичні основи:
 
origПризначення книги у житті дитини  
 

Читання як джерело духовного збагачення не зводиться до вміння читати з цього вміння воно тільки починається.
                         В. Сухомлинський 
  • Вміти читати – означає бути чутливим до змісту й краси, до його найтонших відтінків.
  • Життя сучасної людини немислиме без того постійного духовного спілкування з книжкою, яке надихається гордим людським прагненням звеличити самого себе.
 
Роль і місце бібліотеки у нашому Центрі
  
BIBLIOTEKA
Кардинальні зміни наприкінці XX ст. які відбулися в суспільстві, демократизація та глобальна інформатизація різних сторін життя, обумовили процеси адаптування, модифікування та трансформації бібліотеки, як культурного центру.
 Відсутність оперативної інформації позначається на моральному рівні кожної особи. Бібліотека, як об’єкт культури – трой організм, який розвивається за певних історичних умов. І весь цінний і багатий матеріал, який накопичений у фондах, допоможе забезпечити необхідну кількість інформації різнопланового напрямку.
 Характеризуючи перехідний період, можна відмітити покоління вихованої не тільки освіченими читачами, але й сприймаючих культуру та освіту.

 

1630581im_0001.jpg

Урок: «Самостійний вибір книги у бібліотеці нашого Центру».
 
 Мета: Навчити учнів самостійно вибирати книги. 
 Обладнання:  Книжкова виставка «Книга – чудовий витвір людського генія».
 
 До цього заняття бібліотекар готується заздалегідь треба перевірити розміщення книг у відкритому фонді, приготувати закладки для книг.
 Урок можна почати із запитань: як ви відшукаєте книги в бібліотеці? Чи вибираєте ви їх самостійно? (вислухавши відповіді дітей, розказати, як бібліотекар допомагає читачеві у виборі книг).
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА