Главная

2502 treningТренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою

«Розвиток критичного мисленням»

25.02.2020 року на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області співробітниками Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ було проведено тренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою «Розвиток критичного мисленням».

 

21 02

Міжнародний день рідної мови.

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.
Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.
 

20 02_ukrOбласна секція викладачів української мови і літератури

20.02.2020 викладачі гуманітарних дисциплін ДРЦПТО Семенова Н.І. та Троцко Н.Я. взяли участь в обласній секції викладачів української мови і літератури. На засіданні Кузь Тамара Григорівна - методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, розповіла про удосконалення змісту і структури сучасних уроків української мови і літератури; колеги ділилися досвідом з питання компетентісного підходу на уроках мови і літератури; відвідали відкритий урок на тему «Українська література на межі століть. Творчість О.Забужко».

 

Майстер-клас на тему MK Solonec

«Навіщо потрібно впроваджувати навчання

критичного мислення в освітній процес?»

20.02.2020 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений майстер-клас на тему ««Навіщо потрібно впроваджувати навчання критичного мислення в освітній процес?».

 

Fiz matemЗавжди цікаво дізнатись про досвід колег!

18.02.2020 року НМЦ ПТО у Дніпропетровської області провів засідання секції викладачів фізико-математичних дисциплін. Засідання проходило у формі семінару з майстер-класами, на якому досвідом та рекомендаціями що до підготовки здобувачів освіти до здачі ЗНО поділились доцент кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету "Прикладна математика" Волошко В.Л., викладачі математики Чернюх Н.Г. (ЗДЦПТО), Мамедова Ю.О. (ВПУ 75), Єськіна В.В. (ДПЗЛ), Пашкова М.А. (КВПУ) та методист НМЦ ПТО Шорохова О.А.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА