Главная
Хвилина мовчання в День пам’яті загиблих Небесної Сотні. «Алея пам’яті – знакове місце для кожного

Samovrjad

мешканця області. Тут розміщені фото наших Героїв-бійців із Дніпропетровщини, чиє життя забрала війна. Нажаль, їхня кількість зростає. І ми – молоде покоління маємо пам’ятати, хто дає нам можливість жити мирно та вільно».
Самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО».

 

Акція15 10_2019

"Для тебе, мій захисник"

     15.10.2019 року Молодіжним центром "OSVITORIUM" за підтримки Дніпровської обласної ради, було проведено акцію "Для тебе, мій захисник", у якій вже традиційно взяв участь наш навчальний заклад ДПТНЗ "Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти". Представники колективу здобувачів освіти, "джури", передали вітальні листівки та подарунки воїнам ООС, що боронять нашу незалежність, свободу та мир.

    Метою даного заходу було національно-патріотичне виховання сучасної молоді, здобувачів освіти усіх закладів Дніпропетровської області, а цьому сприяли бесіди з ветеранами та екскурсія до музею воїнів АТО.

 

 Організація роботи учнівського самоврядування  

Дніпропетровського навчально - виробничого центру 

 «Молоді творці гармонії» 

Модель учнівського самоврядування у Центрі - «Молоді творці гармонії» створено та працює з метою залучення учнів до формування та проведення навчального і виховного процесу у Центрі, виховання соціально - свідомої, соціально - активної особистості. Наш девіз: «Прийняв рішення - виконуй! Доручив іншим - довіряй! Довіряючи - перевіряй! Допомагаючи - не підміняй» У своїй діяльності учнівське самоврядування нашого закладу керується Конституцією України, Законами України і Статутом Учнівської Ради Центру. У своїй діяльності учнівське самоврядування взаємодіє з адміністрацією та педагогічним колективом, з установами молоді, іншими організаціями. До складу учнівського самоврядування Центру входять:
- Президент,
- Голова Учнівської Ради,
- заступник голови,
- секретар,
-  навчальний сектор,
- етико - правовий університет,
- спортивно - масовий сектор,
- військово - патріотичний,
- центр екології і здоров'я,
- центр «Дозвілля»,
- сектор профорієнтаційної роботи,
- сектор дисципліни і порядку.
 

СПОРТИВНА РОБОТА