Главная

Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2022 до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у ДПТНЗ «ДРЦПТО» проводився урок-звитяги (онлайн).
У заході прийняли участь: здобувачі освіти, воїни-захисники, внутрішньо переміщені особи – волонтери.
Урок – звитяги розпочав керівник центру – Кривозуб Віктор Маркович наголосивши на тім, що ІІ Світова війна стала результатом приходу до влади нацистського та радянського режимів, які ставили геополітичні інтереси вище прав, свобод і життя людини. І сьогодні європейська спільнота має змогу опиратися на отримані, в часи Другої світової, гіркий досвід та історичні уроки.
З презентації, яка підготовлена заступником керівника з НВих.Р Ягодкою О.Г., викладачем суспільних дисциплін Швидкою О.М. та Кіслухіною Г.О., яка організувала технічне проведення уроку-звитяги онлайн, учасники уроку ознайомилися з інформацією щодо ролі українського народу в наближенні перемоги у Другій світовій, згадали про працівників закладу, які пережили роки Другої світової війни, випускників центру, які захищали територіальну цілісність держави на Сході країни, випускників закладу, які загинули від рашистських окупантів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів Другої світової та російсько-української війни.
Привітали учасників і гостей заходу популярною піснею Христини Соловей «Одного ранку, ще й на світанку» у виконанні працівників закладу – Д. М. Миронової і В.П. Гніпа, а також здобувачка освіти з професії «Кухар.Кондитер» Анастасія Кобиляцька зачитала вірш Ліни Костенко «Мій перший вірш, написаний в окопі».
До уроку-звитяги, приєднався випускник Центру Сергій Калитюк, який в 2014 році пішов боронити нашу країну від терористів та російських окупантів, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Та через серйозні поранення, Сергій прикутий до інвалідного візка, але не втратив сенс життя, продовжив професійні заняття спортом. Нещодавно Сергій повернувся з Нідерландів із неймовірними результатами на «Іграх Нескорених». Ветеран ЗСУ Сергій Калитюк виборов «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука. Пишаємося справжніми не зламними та мужніми захисниками України!
Цікавою була розповідь внутрішньо-переміщених сімей з м. Харкова, які втратили все своє майно, знайшовши прихисток у гуртожитку нашого Центру, продовжують евакуйовувати на власних авто людей, дітей постраждавших від бойових дій на Сході країни.
Закликаємо всіх освітян проводити уроки-звитяги, вшанувуючи пам’ять українців, які боролись з нацизмом, жертв Другої світової війни, поширюючи об’єктивні історичні данні про причини та події війни, вшановуючи пам’ять воїнів російсько-української війни, які загинули, захищаючі незалежність та цілісність України. Щоб наступним поколінням не повторювати страшну історію вбивств та геноциду.
ВІРИМО В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!
ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
 

СПОРТИВНА РОБОТА