Главная Виставки, фестивалі, конкурси Інноватика в освіті - 2010

                        Виставка "Інноватика в освіті України"

 

IMG_0194a27 жовтня 2010 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте відкриття Другої виставки "Інноватика в освіті України".
Мета виставки – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення навчального процесу.
Багато навчальних закладів і наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної діяльності.
Дніпропетровський навчально-виробничий центр прийняв участь у конкурсі з номінацій:
- Інноватика у співпраці загальноосвітньої середньої школи і професійно-технічних училищ. (Ягодка О.Г. «Єдність поколінь у відродженні козацтва»);
- Інновації у співпраці підприємств, наукових установ, структур бізнесу, міжнародних організацій, видавництв з системою освіти. (Балуда О.В., Шевченко Н.В. «Співробітництво Дніпропетровського навчально-виробничого центра №2 та Інституту професійно-технічної освіти НАПН України». Іволжатова Н.С. "Дніпропетровський навчально-виробничий центр У україно-канадському проекті.")
Дніпропетровський навчально-виробничий центр став переможцем у номінації «Інноватика у співпраці загальноосвітньої середньої школи і професійно-технічних училищ» і нагороджений   БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ.                                                                                                                                      Почесними дипломами виставки "Інноватика в освіті України"   нагороджені : директор ДНВЦ №2 Кривозуб В.М., методист Балуда О.В., заст. директора з ВР Ягодка О.Г., заст. директора з НВЧ Іволжатова Н.С., заст. директора з НР Шевченко Н.В.
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить