Главная Клуб "Козацтво" Клуб "Козацтво"

Клуб «Козачество»

В сучасних умовах, коли відбувається злам стереотипів старого мислення, набирає більшого розмаху національне відродження, зростає інтерес до історії свого народу. Враховуючи цінний досвід минулого, ми маємо можливість не допустити прорахунків у своїй діяльності, як сьогодні, так і в майбутньому, виховуючи підростаюче покоління. Пропонований читачам буклет, має на меті дати уявлення саме про те,   як практично втілюються у виховання молоді козацькі традиції, любов до Батьківщини, повага до старших, фізичне та духовне вдосконалення   в   діяльності   «Половицької Січі»   Січеславського округу Міжнародної Громадської Організації «Козацтво Запорозьке» під керівництвом «Половицької Січі» Віктора Кривозуба.
Створенню Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» спонукали героїчні вчинки козацтва.
19.05.2003 року Міністерство юстиції України зареєструвало Статут МГО «Козацтво Запорозьке» свідоцтво № 1916, яким визначена основна мета діяльності організації: «Об'єднання для відродження й розвитку справи на традиційних засадах «Війська Запорозького», канонічної православної церкви, доброї волі, рівноправності, самоврядування, законності та гласності...».
Організація «Козацтво Запорозьке» виховує підростаюче покоління в дусі козацького лицарства, відданості своїй Батьківщині, відроджує і розвиває здобутки народу України, історичні, культурні та економічні традиції.
Очолює її Гетьман України та Діаспори, маршал козацтва Дмитро Сагайдак - нащадок славетного роду відомих козаків Сагайдачних.                                                                                                                                                                                    
Дмитро Іванович Сагайдак - український громадський і політичний діяч, письменник і публіцист, академік Міжнародної інформаційної академії ООН, академік Академії ООН, академік Академії з проблем безпеки, оборони та правопорядку (Росія) та Академії інтеграційної медицини.                                                                                                                                                                                            
Нагороджений орденами та медалями православної Церкви України та інших країн, почесною грамотою Верховної Ради України.                                                                                                                                                                                            
Діяльність МГО КЗ поширюється на територію України, Росії, Болгарії, США, Африки та інших держав.                                                                                                                                                                                          
Для відзначення заслуг козаків, громадян України, громадян інших держав запроваджені нагороди МГО «Козацтво Запорозьке»: орден «Козацька Слава» I, II, III ступенів; медалі «Гетьман Петро «Конашевич-Сагайдачний», «Козацька Слава», «За відродження козацтва», «За благодійність».
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить