Главная 80-річчя Дніпропетровщини Художня самодіяльність

SAM 1305       Фестивальний дивограй  профтехосвіти

У Дніпропетровському навчально-виробничому центрі № 2 (директор В.М. Кривозуб, заступник директора з НВР О.Г. Ягодка) 06 березня 2012 р. відбувся ІІ тур обласного 56 фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти».

У святково прикрашеній залі з тематичним оформленням, присвяченим 80-річчю з дня заснування Дніпропетровської області та Євро 2012, зібралися гості: Голова обласного комітету профспілки будівельників І.М. Сова, замовники кадрів, начальник відділення громадської організації «Червоний Хрест» Бабушкінського р-ну Л.Д. Рогова та представники засобів масової інформації Всеукраїнської газети «Сільські новини», обласної газети «Вісті Придніпров’я», а також регіонального каналу ТРК «Співдружність». На фестивалі була присутня член журі, методист навчально-методичного центру у Дніпропетровській обл. Світлана Василівна Головченко.
   Фестиваль відкрив директор Центру Віктор Маркович Кривозуб. В своїй промові він зробив наголос, що майбутній фахівець будь-якої спеціальності повинен не тільки бути професіоналом, а і духовно-розвиненою особистістю і тому у Центрі є всі можливості їх розкрити. «Ми можемо переконатися, що в сьогоднішній програмі кожен з 87 учасників, чи то педагог, чи учень – це насправді творчо обдаровані особистості».
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить