Главная Навчальна база За фахом еллектрозварник
Матеріально-технічне  забезпечення  за фахом «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт»

Для підготовки спеціалістів за фахом «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт» в центрі є зварювальна майстерня, площею 208,7 м2, яка забезпечена необхідним устаткуванням, відповідними інструментами та засобами захисту. В майстерні обладнано робоче місце майстра в/н, 12 зварювальних постів. Майстерня забезпечена приточною нагнітаючою та витяжною вентиляцією. Майстерня оснащена необхідним інструментом та пристосуванням:
-          напівавтомати для зварювання в середовищі захисних газів;
-          для дугового зварювання: багато постова установка ВДМ – 1201, 8 баластних реостатів, 10 зварювальних трансформаторів ТДМ 317-42, ТР-101, стальний балон для аргону та балони для вуглекислого газу;
-          для газового зварювання: генератори ацетиленові середнього тиску АСК-1-67, сталеві балони для ацетилену середнього об’єму, балони середнього об’єму для кисню, кисневі редуктори РК 53-БМ, редуктори ацетиленові однокамерні балонні ДАП-1-65;
-          для оснащення контролю якості зварювальних швів і з’єднань: набори шаблонів для контролю якості зварювальних швів, мікроскоп металографічний МИМ-5, матеріали та обладнання для контролю якості на проникнення.
Кабінет спецтехнології «обладнання та технології зварювальних робіт» має все необхідне для якісної теоретичної підготовки. Його площа дорівнює 47,1м2. В кабінеті є макети: зварювального напівавтомата, зварювального автомата, трансформаторів, ацетиленового генератора ГВР-3; стенди: «приладдя та інструменти зварника», «засоби індивідуального захисту при електрозварювальних роботах», «види та засоби зварювання», «умовні позначення зварних з’єднань», «зварювальні з’єднання та шви», «види підготовки кромок до зварювання», «редуктор і пальник», «різак-газокисневий», схема роботи газового редуктора, інструкційно-технологічні карти, плакати, кваліфікаційні характеристики, роздатковий матеріал та кваліфікаційні вимоги згідно програмного матеріалу.
 
 

СПОРТИВНА РОБОТА