Главная Навчальна база За фахом компюторщик
Матеріально-технічне  забезпечення  за  фахом "Оператор  комп'ютерного  набору"

Для освоєння професії «Оператор комп’ютерного набору»в Центрі оснащені кабінети інформаційних технологій, де учні набувають теоретичні та практичні знання, необхідні для роботи на ПК.

Кабінет інформатики та інформаційних технологій.

Матеріальне забезпечення.

Три кабінети інформатики розташовані на 2 та 3 поверхах у І і І І корпусах, ширина - 5.7 м., довжина -14.5 м., висота 3м., площа – 82.65м2, кубатура 247.95м3 кожного

Матеріально - технічне забезпечення. Кількість комп’ютерів - 45 учнівських та 3 комп’ютери для викладача.

Тип ЕОМ – комп’ютер персональний ROMA PC/CPU CeleronD 310/RAM DDR 256 Mb/HDD 80 Gb/FDD 1/44 Mb/MB PM800. Розміщення по периметру. Працюють індивідуально, підключені до локальної мережі та мережі Інтернету.

    Використання кабінетів.

Навчальні кабінети використовують для уроків інформатики та інформаційних технологій, для комбінованих уроків з спецпредметів та загальноосвітніх предметів з використанням комп’ютерної техніки, для проведення семінарів – лекцій виховного напрямку з використанням мультимедійної техніки, тестування, занять з комп’ютерних технологій для викладачів, занять гуртка комп’ютерної графіки.

Матеріально-технічна база кожного кабінету:

-          ПК INTEL CELERON – 19 шт;

-          ПК INTEL Duron – 3 шт;
-          Принтер Samsung ML-1520P – 1 шт;
-          Принтер Epson C87 – 1 шт;
-          Xerox PE-16 – 1 шт;
-          Сканер Epson 2400 PHOTO – 1 шт
Для підготовки висококваліфікованих фахівців у Центрі постійно здійснюється впровадження нових програмних засобів в комп’ютерних технологіях у навчальний процес:
-          ПО Windows XP;
-          ПО MS Offise;
-          Антивірусні програми;
-          Учбові програми;
-          Електронні посібники
 
Санітарно-технічний стан, навчально-матеріальна база приміщень, їх кількість і площа та якісний склад педагогічних працівників дозволяють виконувати навчальні плани та програми з кожної професії згідно вимог держстандартів.