Главная Загальний огляд 1 вересня
1 вересня  -  День знань
IMG 00321 – го вересня  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. На святі були присутні IMG 0051гості:
- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,
- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,
- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Бабушкінського і Красногвардійського районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,
- начальники кримінальної міліції Бабушкінського Касногвардійського р-нів – Савастьянов Р. В. та Жижко С. М.,
- працівники ЦССДСМ  Бабушкінського та Красногвардійського р-нів,
-  Директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,
-  Директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,
-  Директор ТОВ «ТЕХІМЕКС» - Юлія Миколаївна Дименкова ,
- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.
IMG 0035В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб,IMG 0043 який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року і побажав учням плідно розвиватися і стати справжніми професіоналами своєї справи, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових  професійних злетів.   
Далі, кращих учнів та працівників Центру нагородили грамотами, дипломами і подяками.
Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело». І особливим дарунком Центру став вокальний  виступ випускниці 1995 року з професії «Кухар - кондитер», нині відомої співачки Юлії Куниці, яка завітала на свято 1 – го вересня до нашого навчального закладу зі своїми добрими спогадами, словами вдячності і найкращими побажаннями учням і педагогічному колективу з новим навчальним роком та подарувала Центру авторську пісню «Україна».
Перший урок підготували і провели в актових залах Центру за темою «Моя Україна єдина і неподільна!» з використанням мультимедії досвідчені викладачі української мови і літератури, історії та права.
Метою уроку стало ознайомлення учнів із становленням України, як європейської держави, збагачення, поглиблення, закріплення знань учнів з історії України, розкриття особливостей діяльності європейських організацій та участі у них нашої держави; виховання почуття гордості за власну державу, її здобутки.
Ключовою проблемою першого уроку стала  ідея про об’єднання всіх громадян країни в спільний дім – Україну.
Урок був проведений у формі бесіди з учнями та ігровій формі.
Під час уроку виступ викладача супроводжувався показом презентації .
Перш ніж розпочати розповідь про нашу країну, було переглянуто відео про наш навчальний заклад, зроблено акцент на престижі робітничої професії.
Велике значення приділялося святкуванню 24 річниці Незалежності України. Учні переглянули відео проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
Урок супроводжувався музичним оформленням.  Учні Центру виступали з віршами про Україну.
Члени учнівського клубу «Європейська солідарність» провели  з  учнями Центру Вікторину на знання історії та географії Європейських країн.
Наприкінці уроку було зроблено акцент на сподіванні держави на молодих громадян країни. На те, що саме їм належить примножувати економічний та інтелектуальний потенціал України та турбуватися про процвітання країни. А для цього учням потрібно наполегливо і відповідально ставитися до навчання та оволодіння професією.

IMG 0054

IMG 0039

IMG 0028

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить