Главная Загальний огляд 1.09.16 - 1й урок

Свято «День Знань»

1–го вересня  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. На святі були присутні гості:IMG 1038

- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,

- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,

- Управляюча відділенням № 120 ПриватБанку Колосова Олена Анатоліївна.

- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Шевченківського р-ну і Чечеловського  районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,

- начальники секторів молодіжної превенції національної поліції м. Дніпропетровська Шевченківського та Чечеловського  р-нів – Савастьянов Р. В. та Тарасов О.В.,

Фото 1фото 2фото 3,  фото 4фото 5фото 6фото 7, фото 8, фото 9

- працівники ЦССДСМ  Шевченківського та  Чечеловського р-нів,

-  Директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,

-  Директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,

-  Директор ТОВ «ТЕХІМЕКС» - Юлія Миколаївна Дименкова ,

- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.

            В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб, який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року і побажав учням плідно розвиватися та стати справжніми професіоналами своєї справи, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових професійних злетів.     

            Також, учнів та педпрацівників Центру привітала Олена Анатоліївна Колосова - управляюча відділенням № 120 ПриватБанку, яка запевнила присутніх, що ПриватБанк готовий надати будь яку допомогу у різних сферах життєдіяльності, запропонувавши проходження онлайн практики на сайті ПриватБанку  і водночас підвищити рівень фінансової грамотності та отримати сертифікат, а також потрапити до кадрового резерву для роботи у банку.                         

            Далі, кращих учнів та працівників Центру нагородили грамотами, дипломами і подяками.

Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело».

            Перший урок підготували і провели в актових залах Центру за темою «Від проголошення незалежності до нової України!» з використанням мультимедії досвідчені викладачі української мови і літератури, історії та права.

             Метою уроку стало ознайомлення учнів із становленням України, як європейської держави, збагачення, поглиблення, закріплення знань учнів з історії України, розкриття особливостей діяльності європейських організацій та участі у них нашої держави; виховання почуття гордості за власну державу, її здобутки.

Ключовою проблемою першого уроку стала  ідея про об’єднання всіх громадян країни в спільний дім – Україну. Урок був проведений у формі бесіди з учнями та ігровій формі.

Під час уроку виступ викладача супроводжувався показом презентації.

Перш ніж розпочати розповідь про нашу країну, було переглянуто відео про наш навчальний заклад, зроблено акцент на престижі робітничої професії.

Велике значення приділялося святкуванню 25-ї річниці Незалежності України. Учні переглянули відео проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

Урок супроводжувався музичним оформленням.  Учні Центру виступали з віршами про Україну.

Члени учнівського клубу «Європейська солідарність» провели  з  учнями

            Центру Вікторину на знання історії та географії Європейських країн. Наприкінці уроку було зроблено акцент на сподіванні держави на молодих громадян країни. На те, що саме їм належить примножувати економічний та інтелектуальний потенціал України та турбуватися про процвітання країни. А для цього учням потрібно наполегливо і відповідально ставитися до навчання та оволодіння професією.

 

СПОРТИВНА РОБОТА