Главная Спортивна робота Центру спортакіада

  Відкриття 61 Спартакіади.IMG 5111

 27.09.2016 року на базі Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти відбулося  відкриття 61 Спартакіади ДРЦПТО.

Урочисто відкрив спортивні змагання директор навчального закладу - Кривозуб Віктор Маркович. Він побажав всім учасникам та їхнім вболівальникам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і яскравих перемог. Також Віктор Маркович зазначив , що зі стін навчальних закладів системи ПТО виходять не тільки  кваліфіковані робітничі кадри, але й  багато Олімпійських чемпіонів, майстрів спорту, заслужених тренерів як області так і України.

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

   Привітали наших спортсменів юні боксери і ансамбль «Джерело»

   Незважаючи на похмуру погоду, три спортивні команди центру, завзято змагалися з різних видів спорту і здобували перемоги.

В командному заліку:

 І місце – зайняла команда третього корпусу;

ІІ місце – зайняла команда першого корпусу;

ІІІ місце – зайняла команда другого корпусу.

  Після закінчення змагань, команди отримали солодкі призи, які їм приготували учні 15 групи., грамоти та дипломи учасників і переможців спортивних змагань.

Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти бажає всім міцного здоров’я, учбових та творчих досягнень і запрошує всіх бажаючих отримати професію в нашому навчальному закладі.