Главная Клуб "Козацтво" спортивно-художній фестиваль

IMG 1119

ПРЕС-РЕЛИЗ

 спортивно-художнього фестивалю

«І, докажемо усім, що ми браття козацького роду!»,

Присвяченого Дню захисника України, Дню українського козацтва та святу Покрови
фото 1, фото 2, фото 3, фото 4

 

Місце проведення: Парк Б. Хмельницького

Адреса: м. Дніпропетровськ, пр-кт Б. Хмельницького.

Дата проведення: 11.10.2016 (вівторок).

Час проведення: 13.30.

Кількість учасників: Близько 1000 осіб.

(школи, які взяли участь у фестивалі:  №№: 25,40,49,52,112,119,126,6,32,62,89,101,102,120,13,75,128).

 фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

 Давня традиція існує в Дніпропетровському регіональному центрі профтехосвіти, керівником якого є директор Віктор Маркович Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, герой козацтва, головний кошовий отаман Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», відзначати День українського козацтва, свято Покрови, а сьогодні і, День захисника України, як велике свято, запрошуючи загальноосвітні школи м. Дніпропетровська. В цей день у парку ім. Б. Хмельницького (пр-кт Б.Хмельницького) для дітей влаштовують цікаві змагання козацького напрямку, показові виступи юних вокалістів Центру, шкіл і народних артистів. Учні з професії «Кухар. Кондитер», «Опоряджувальник будівельний», «Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування» демонструють майстер – класи та виставку технічної творчості і готових виробів, які можливо спробувати приготувати особисто і скуштувати. По закінченню свята усіх бажаючих пригощають традиційною козацькою стравою «Куліш», яку приготували випускні групи центру з професії «Кухар. Кондитер»  у парку на вогнищі під час проведення змагань.

Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.

            Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах посилення духовно - патріотичного виховання, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.

            Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. Так, юнаки та дівчата опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи  тощо. Тож ми впевнені, що учні профтехосвти будуть захищати Україну достойно!

            Серед почесних гостей у нас на святі присутній учасник анти — терористичної операції Олександр Олександрович Железняков, який працює у навчальному закладі вихователем гуртожитку та на своєму прикладі патріотичної життєвої позиції виховує справжніх патріотів, люблячих свою батьківщину і готових віддати життя за мирне майбутнє України.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить